[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۳
  • دوره جدید

وزارت بهداشت: هیچ محلی برای ثبت‌نام واکسن کرونا اعلام نشده است، روزنامه شیراز نوین

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: تاکنون هیچ محلی برای ثبت نام واکسن کرونا اعلام نشده و اخبار منتشرشده در فضای مجازی نادرست است.
به گزارش دیروز یکشنبه ایرنا از وبدا، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: در پی انتشار خبری نادرست در فضای مجازی و برخی رسانه‌ها مبنی بر ثبت نام حضوری در مراکز بهداشتی برای نوبت گیری تزریق واکسن، به اطلاع می‌رساند هیچ ثبت نامی برای نوبت گیری واکسن انجام نشده و از هموطنان عزیز تقاضا داریم از حضور و تجمع بی مورد در مراکز بهداشتی خودداری کنند. به گزارش ایرنا، انتشار اخبار متعدد و از منابع مختلف در فضای مجازی مبنی بر ثبت نام سالمندان یا بیماران و گروه‌های مختلف مردم برای واکسن کرونا، موجب سرگردانی مردم و مراجعات آنها به مراکز بهداشتی و درمانی شده است.
سازمان نظام پزشکی نیز روز شنبه این اخبار را نادرست اعلام کرده بود. همچنین کیانوش جهانپور رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت، دیروز یکشنبه در گفت وگو با ایرنا درباره اخبار منتشر شده در فضای مجازی درباره ثبت نام واکسن در سایت‌های وزارت بهداشت یا نظام پزشکی گفت: فعلاً هیچ ثبت نامی برای واکسن کرونا در کشور نداریم. اگر قرار باشد فراخوانی برای واکسیناسیون انجام شود، وزارت بهداشت به طور رسمی اعلام می‌کند. تاکنون چنین 
فراخوانی نداشته ایم.
بر اساس آخرین اعلام وزارت بهداشت، تاکنون ۶۱۸هزار و ۳۶۲ نفر دوز اول واکسن کرونا و ۱۶۵هزار و ۶۵۵ نفر نیز دوز دوم را تزریق کرده اند و مجموع واکسن‌های تزریق شده در کشور به ۷۸۴هزار و ۱۷ دوز رسیده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی