[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۵
  • دوره جدید

اعلام صلاحیت‌ها به‌زودی ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش شیرازنوین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، شورای اطلاع رسانی استان برگزار شد.
رئیس شورای اطلاع رسانی استان با اشاره به ایام ماه مبارک رمضان گفت: ماه مهمانی خداوند متعال و ایام شب‌های قدر فرصت مناسبی است برای پالایش روح از گناهان و اشتباهات و کسب اندوخته‌های معنوی و فضائل اخلاقی که امیدواریم به لطف الهی همگان از این برکات بهره مند شوند.
دکتر احمدی زاده گفت: شورای اطلاع رسانی از ابتدای تشکیل تاکنون، توفیقات زیادی در تقویت هم‌گرایی و هماهنگی رسانه‌ها در سطح استان برای فعالیت در عرصه اطلاع رسانی خدمات دولت و دستگاه‌های دولتی به مردم داشته است.
وی افزود: در مدت شیوع بیماری کرونا همدلی رسانه‌ها به اوج خود رسیده و همه مجموعه‌های رسانه ای در خط مقدم مبارزه و مقابله با کرونا به خوبی عمل کردند که از همه این عزیزان تقدیر و تشکر می‌شود و امیدواریم همچنان تا پایان پاندمی این فعالیت‌ها به نحو احسن ادامه داشته باشد.
معاون سیاسی امنیتی استاندار فارس گفت: در موضوع انتخابات تدابیر لازم و همه آمادگی‌های موردنیاز برای برگزاری انتخابات در سطح استان اعم از شهرستان‌ها، بخش‌ها و روستاها فراهم شده است که طبق تقویم اجرایی انتخابات در حال انجام است.
رئیس ستاد انتخابات استان فارس گفت: در روزهای آتی نتایج بررسی صلاحیت‌های کاندیداهای شوراهای شهر و روستا پس از بررسی نتیجه هیئت‌های نظارت به داوطلبان اعلام خواهد شد که پس از طی مراحل قانونی اعلام عمومی می‌گردد.
رئیس ستاد انتخابات استان گفت: آنچه وظیفه دولت در اجرای انتخابات است، سلامت و امنیت انتخابات می‌باشد؛ همچنین امانتداری رأی مردم و مبنا قرار دادن قانون در تمامی فرایندهای انتخاباتی ‌و تأکید بر اینکه تمامی دست اندرکاران برگزاری انتخابات عمل به قانون را سرلوحه کار خود قرار دهند و اما موضوع مهم تقویت و تشویق مردم برای حضور حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهاست. حضور گسترده مردم و مشارکت حداکثری سرمایه بزرگ انقلاب اسلامی است که در عرصه داخلی و خارجی به عنوان پشتوانه نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهد بود. وی تأکید کرد: ما به عنوان عوامل اجرایی باید از حقوق تمامی داوطلبان دفاع کنیم و در عین حال حافظ ارزش‌ها و مبانی نظام جمهوری اسلامی هم باشیم. او در ادامه افزود: در شورای اطلاع رسانی استان نیز از همه تدابیر برای افزایش مشارکت مردمی استفاده می‌شود و ایده‌های هموطنان به ویژه نخبگان استان استقبال می‌گردد که از شهروندان و صاحب نظران در این عرصه دعوت می‌شود دیدگاه‌های خود را به دبیرخانه شورای اطلاع رسانی استان 
ارسال کنند.
رئیس ستاد انتخابات استان با اشاره به برگزاری جلسات هماهنگی در بخش‌های مختلف اجرایی، انتظامی، امنیتی و سیاسی‌اجتماعی اظهار امیدواری کرد که مردم با هوشیاری و درک شرایط تحریم‌های ظالمانه و سخت اقتصادی همانند دوران هشت سال دفاع مقدس از این آزمون‌ها سربلند خواهند شد و هجمه‌ها و عملیات روانی دشمنان با هدف ایجاد یأس و نامیدی خللی در اراده مردم و ‌مشارکت در انتخابات 
نخواهد داشت.
رئیس ستاد انتخابات از کلیه دستگاه‌ها، ادارات و ظرفیت‌های رسانه ای درخواست کرد با همراهی با شورای اطلاع رسانی در انتشار و اطلاع رسانی محتواهای مشوق برای شرکت در انتخابات همکاری 
داشته باشند.
معاون سیاسی امنیتی استاندار فارس در بخش دیگری از سخنان خود به همه گیری بیماری کرونا اشاره کرد و گفت: متأسفانه با تهدید نوع جدید ویروس جهش یافته از هند روبه‌رو هستیم. با گسترش این نوع بیماری‌ها، باید بیش از پیش در رعایت پروتکل‌ها تلاش کرد و از مردم و هموطنان عزیز تقاضا می‌شود علی‌رغم مشکلات فراوان برای حفظ سلامت خود و خانواده‌ها تلاش کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی