[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۸
  • دوره جدید

۹۵ درصد اهداف کمی ما محقق شده است ، روزنامه شیراز نوین

غلامعباس حسینی گفت: در سال 99 با توجه به اهداف کمی مشخص شده از سوی شرکت ملی گاز برای شرکت گاز استان فارس، جذب 66هزار مشترک جدید تعریف شده بوده که با تلاش‌های صنعتگران گاز فارس در مسیر خدمات رسانی به مردم، 70هزار و 578 مشترک جدید جذب شد که این موضوع تحقق 107 درصدی برنامه ابلاغی را نشان می‌دهد. وی با اشاره به اجرای 34هزار و 383 انشعاب جدید گاز در فارس گفت: این میزان انشعاب، نشان از تحقق 100.5 درصدی اهداف کمی شرکت گاز استان در نصب انشعابات جدید است. مدیرعامل شرکت گاز فارس با اشاره به روی خوش گاز به صنایع استان در سال جهش تولید، گفت: اجرای 432 طرح گازرسانی به واحد‌های تولیدی و صنعتی عمده و جزء استان فارس، نیز حکایت از تحقق 140 درصدی برنامه ابلاغی دارد.
اجرای طرح‌های گازرسانی به صنایع، علاوه بر جهش تولید، توسعه اقتصادی، خدمات متوازن گازرسانی و کاهش آلودگی هوا، ایجاد ارزش افزوده، اشتغال زایی، صرفه جویی در مصرف سوخت‌های فسیلی و کاهش هزینه‌ها را به ارمغان آورده است. به گفته حسینی اجرای بیش از 496 شبکه بهره برداری و هزار و 345 کیلومتر شبکه گذاری و تحقق 91 و 79 درصدی این برنامه‌ها از دیگر نتایج تلاش بی‌وقفه جهادگران شرکت گاز فارس در سال 99 است.
مدیرعامل شرکت گاز فارس در ادامه از آمادگی شرکت گاز استان برای رفع موانع توسعه صنایع در سال «تولید؛ پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» با اجرای پرشتاب‌تر طرح‌های گازرسانی خبر داد و ابراز امیدواری کرد: با اتکا به تلاش همکارانمان در شرکت گاز استان، امسال نیز گام‌های بلندی در راستای استقرار عدالت و رفاه اجتماعی برداشته شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی