[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۹۰
  • دوره جدید

هدفمان صعود به لیگ دو کشور است، روزنامه شیراز نوین

فوتبال را از شهر جهرم و زیر نظر سجاد آتش‌سخن آغاز کرده و حالا با یک تیم خوزستانی، در تلاش است تا به لیگ دسته دوم فوتبال کشور صعود کند.
عارف محمدی می‌گوید: بعد از چند سال حضور در جهرم، به تیم پرسپولیس نوین قزوین در رده سنی جوانان پیوستم و زیر نظر مربیان این باشگاه، به تمرین و مسابقه پرداختم. پس از دوفصل حضور موفق در قزوین و تهران، به شیراز برگشتم و برای مدتی کوتاه، زیر نظر مربی نامی‌کشور آقای حمید چراغی مربی سابق دروازه‌بان‌های فجرشهید سپاسی شیراز به تمرین پرداختم و بعد از آن به تیم سیمان لامرد، حاضر در لیگ دسته یک امیدهای کشوری به مربی‌گری آقای جواد قادری پیوستم. بعد از پایان مسابقات، شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مسابقات کشوری به جهرم برگشتم و زیر نظر مربی با تجربه، آقای سروش رزمجو کارکردم.
وی افزود: بعد از کاهش همه گیری ویروس کرونا و از سرگیری مسابقات کشوری، به عنوان سهمیه زیر23سال، به تیم لیگ سومی‌خلیج فارس بندر ماهشهر پیوستم. در فصل جاری با تیم خلیج فارس و زیر نظر مربیانی همچون آقایان موسی قنواتی، هوشنگ لوینیان بازیکن اسبق سپاهان اصفهان، آقای محمود و مربی دروازه‌بان‌ها آقای مطوری، مرحله اول لیگ سه را بسیار خوب شروع کردیم و به عنوان تیم دوم جدول به مرحله دوم مسابقات راه پیدا کردیم. تیم ما تیمی ‌متشکل از بازیکنان جوان و با تجربه است که زیر نظر کادرفنی بسیار خوب و قوی جمع شده‌ایم و تنها هدفمان صعود به لیگ دو کشور است. فکر می‌کنم با همت و تلاش کل مجموعه، بتوانیم به این عنوان موفقیت دست پیدا کنیم.
عارف محمدی ضمن آرزوی سالی خوب برای بازیکنان جوان، در پایان گفت: از همه کسانی که در این چند سال، در سختی‌ها به من کمک کرده‌اند تشکر می‌کنم. امیدوارم بتوانم لطف و محبت‌هایی که به من کردند را جبران کنم. همچنین از خانواده‌ام، مخصوصاً پدرم که برایم تلاش بی‌وقفه کرده تشکر می‌کنم و همچنین از مربیان فوتبالی خودم که حق بسزایی در پیشرفت من داشته‌اند، آقایان فرهادی، حاجیلو، اسلامی، حمیدچراغی، سروش رزمجو، صادق فلاحتی، ساسان هژبری، رحمانیان، امین رحیم خانلی و از باشگاه آزادی جهرم که در راه موفقیت من نقش بسزایی داشتند، سپاسگزاری می‌کنم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی