[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۸
  • دوره جدید

کادر درمان فسا واکسینه شدند، روزنامه شیراز نوین

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی فسا از توابع استان فارس گفت: ۲هزار و ۵۲۰ نفر از کادر بهداشت و درمان، اورژانس، نظام پزشکی و دانشجویان بالینی در این شهرستان واکسن کرونا دریافت کرده اند که مابقی نیز روزهای آینده واکسینه خواهند شد.
صادق مهدوی نیا دیروز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا، افزود: از زمان اجرای طرح واکسناسیون کرونا تاکنون برای سه‌هزار و ۸۹۴ نفر، واکسن کرونا تحویل دانشگاه علوم پزشکی فسا شده و ۱۹۲ نفر از بیماران خاص و صعب العلاج و ۱۰۲ نفر از پاکبانان شهرداری و ۵۰ نفر از جانبازان بالای ۵۰ درصد واکسن دریافت کرده اند. وی با اشاره به موج چهارم کرونا و روند فزاینده آن در شهرستان اضافه کرد: وضعیت در شهرستان فسا همچنان خطرناک و نگران کننده است و طبق رنگ‌بندی اعلام شده وزارت‌ بهداشت این شهرستان هم اینک قرمز است. مهدوی نیا گفت: از زمان بروز شیوع ویروس کرونا تاکنون بیش از ۳۴هزار تست پی سی آر در فسا انجام و بیش از ۱۳هزار مورد کرونای مثبت شناسایی شده است و تعداد فوتی‌های ناشی از این ویروس مرگبار در شهرستان نیز ۱۹۰ نفر بوده است.
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی فسا با بیان اینکه اجازه ندهیم گسترش و پیشرفت بیماری، مانع هرگونه کمک پزشکی و درمانی شود، از مردم درخواست کرد: در صورت داشتن هرگونه علائم سرماخوردگی، تب، سرفه، نفس تنگی و بدن درد شدید به پزشک خانواده خود یا مراکز ویژه کرونا مراجعه کنند. وی از همراهی مردم شریف، کسبه و اصناف محترم، ادارات، نهادها و سازمان‌هایی که در اجرا و نظارت بر قوانین شرایط قرمز کرونایی در کاهش شیوع بیماری کرونا و موج شکنی بحران کرونا، مدافعان سلامت را همراهی می‌کنند، تشکر و قدردانی کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی