[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۸
  • دوره جدید

افزایش بهره‌وری در گروه مولد، روزنامه شیراز نوین

به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس، در اولین روز از هفته کار و کارگر از پوستر هفته کار و کارگر و همچنین سه پوستر با موضوع گرامیداشت شهدای شاخص قشر کارگری شهیدان والامقام ابوذر غواصی، محمد کلاته و عبدالحسین برونسی رونمایی شد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس در این آیین ضمن گرامیداشت هفته کار و کارگر، گره‌گشایی از مشکلات کارگران را رسالتی مهم دانست و گفت: اجرای سند فرهنگ کار و تعاون این استان یکی از اولویت‌های مهم این اداره کل در سال 1400 در سطح کارگاه‌ها و واحدهای تولیدی فارس در راستای افزایش بهره‌وری و تولید ثروت بیشتر در کارگاه‌هاست.
سهراب مختاری افزود: در سال جاری که از سوی مقام معظم رهبری نیز به عنوان سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها نام گذاری شده، باید اقدامات و تلاشی مضاعف در راستای کاهش مشکلات این قشر صورت پذیرد. وی اظهار داشت: کارگران یکی از مهم‌ترین اقشار جامعه برای تحقق شعار سال و بهبود شرایط تولید و اقتصاد کشور هستند.
وی ادامه داد: در سالیان اخیر سازمان بسیج کارگری و کارخانجات استان به ویژه سپاه فجر فارس همگام با مدیران ارشد، اجرایی و قضایی، امنیتی و تقنینی گام‌های مهمی در راستای عارضه یابی مسائل اقتصادی و مشکلات واحدهای تولیدی استان به ویژه رفع موانع تولید واحدهای راکد و نیمه راکد برداشته است که این انتظار وجود دارد در سال جاری نیز این مهم تداوم یابد.
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس بیان کرد: هماهنگی و هم افزایی قابل قبولی در سطح این استان در راستای حل مشکلات قشر کارگر و رفع موانع تولید وجود دارد و در سال 1400 نیز باید با اتحاد و همدلی تمام تلاش دستگاه‌های اجرایی و نهادهای حاکمیتی برای ارتقا و تعالی رابطه کارگری و کارفرمایی به کار گرفته شود تا هرچه بیشتر رونق اقتصادی، تولید و اشتغال زایی را در استان فارس شاهد باشیم.
وی تصریح کرد: بهترین اقدام در این راستا اجرای سند فرهنگ کار و تعاون استان است که به موجب آن بایستی کارگران، کارفرمایان و نظام اداری و حاکمیتی تلاش بیشتر و حرفه ای تری را در دستور کار خود داشته باشند تا بهره وری بیشتری را در سطح جامعه به ویژه جامعه کارگری و کارفرمایی شاهد باشیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی