[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۱
  • دوره جدید

پروژه‌ها بر اساس نیاز مردم اجرا می‌شوند، روزنامه شیراز نوین

 سعیدرضا امیرآبادی- گروه خبر
 شهردار منطقه 2 شیراز گفت: سال 1400 دوران شکوفایی و باروری استعدادهای شهری در محدوده شهرداری این منطقه خواهد بود. 
دکتر غلامرضا شهریاری در جمع معاونان و مدیران اجرایی این منطقه با بیان مطلب فوق افزود: فعالیت‌های انجام شده از سوی مجموعه شهرداری منطقه 2 بازتاب خوبی در سال 99 بر جای گذاشته و دلیل این موفقیت، مشورت با مردم و همیاری یاوران شورای اسلامی و همکاری معتمدان محلی است. در این مدت تلاش داشتیم تا به خواسته آنها در تدوین برنامه‌ها و پروژه‌های در دست اجرا بها دهیم و از نقطه نظرات مردم به عنوان بازوان پرتوان شهرداری و درد آشنایان مردم استفاده کنیم. 
وی در ادامه افزود: اگر مردم را در عمل ولی نعمتان خود بدانیم، باید هماهنگ با آنان و خواسته‌هایشان حرکت کنیم. در سال گذشته با همکاری یکدیگر موفق به جلب رضایت مردم شدیم و مطمئناً در سال جاری هم می‌توانیم در شکوفایی استعدادهای این منطقه کارنامه مطلوبی داشته باشیم. 
این مقام مسئول افزود: سال 1400 را دورانی برای شکوفایی پروژه‌ها و عملکردی مثبت در حوزه ارائه خدمات به مردم می‌نامیم. باید با دیدگاهی مثبت و با اندیشه خدمت‌رسانی به وظایف خود بنگریم و از دیدگاه مثبت شهروندان در پیشبرد اهدافمان بهره مند شویم. 
شهریاری خواستار ذهنی مثبت اندیش در میان کارکنانش شد و در ادامه گفت: شهرداری تنها دستگاهی است که در تمامی امور با مردم ارتباطی تنگاتنگ دارد. بنابراین اگر ذهنی منفی نسبت به مردم و اطرافیان خود داشته باشیم، موفقیتی کسب نخواهیم کرد.
شهردار منطقه 2 شیراز افزود: باید تلاش کنیم تا ارتباط اجتماعی خود را گسترش داده و با روحیه و سیمایی بشاش از مردم و ارباب رجوع استقبال کنیم. در این راستا مدیری موفق است که با مردم از در دوستی و مروت ارتباط برقرار کند؛ چراکه اگر ذهن آدمی آزاد باشد، در هر پست و مقامی که قرار گیرد، با روی خوش و اخلاق حسنه موفق خواهد بود. چنانچه اینگونه نباشد و با ذهن مثبت به امور نگاه نکنیم، در پیشبرد امور درجا خواهیم زد.
این مقام مسئول با بیان اینکه مجموعه شهرداری نماینده اجرایی مردم است، اظهار داشت: پرسنل شهرداری منطقه 2 نماینده قریب به سیصدهزار نفر از جمعیت ساکن در این محدوده خدماتی هستند. با توجه به رسالت سنگینی که بر دوش داریم، مجدداً سوگندنامه یاد می‌کنیم که دوستان با قلبی پاک و استعانت از درگاه خداوند مهربانی‌ها برای انجام وظیفه و امور مردم از هیچ خدمتی فروگذار نباشیم. چنانچه اغماضی داشته باشیم، خداوند از آن به عنوان حق الناس نخواهد گذشت.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: نظر مردم در سال گذشته نسبت به مجموعه شهرداری منطقه 2 مثبت بوده، باید از تمامی امکانات موجود با همدلی استفاده کنیم و کارها را بدون ورود به بازی‌های سیاسی به سر انجام مطلوبی برسانیم.
شهریاری افزود: در سال گذشته پروژه‌های خوبی را در ابعاد مختلف خدماتی، فرهنگی، ورزشی و عمرانی آغاز کرده ایم که تعدادی از آنها به سرانجام رسیده و تعدادی از آنها با محتوایی انسان محورانه تعریف شده و این نوید را به مردم خوب ساکن در محدوده این منطقه می‌دهیم که با انجام آنان شاهد شکوفایی پتانسیل‌ها و اشاعه نشاط به مردم خوب و لایق این حوزه شهری باشیم. 
شهردار منطقه 2 شیراز در پایان گفت: ما همیشه خدمتگزار مردم خواهیم ماند و عامل موفقیت، خدمت رسانی بی چشمداشت به اهالی شریف شیراز است. به همین دلیل لازم می‌دانم که از تمامی اعتبارات انسانی‌ام کمک بگیرم تا با توجه به وضعیت نامناسب معیشتی آن دسته از ساکنان این منطقه، هرکاری که از دستمان برآید هم برای کارگران شاغل در مجموعه و مستمندان آبرومند محلات انجام دهیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی