[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۱
  • دوره جدید

استاندار فارس: شرکت‌های توسعه و عمران باید نگاه اقتصادی داشته باشند، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس گفت: شرکت‌های عمران و توسعه شهرستانی باید نگاه اقتصادی داشته باشند تا استحکام پیدا کنند و بتوانند به سهام داران خود سود برسانند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، دکتر عنایت الله رحیمی در دیدار هیئت مدیره شرکت عمران و توسعه شهرستان مرودشت با بیان این که عملکرد شرکت‌های عمران و توسعه باید عملکرد شفاف و در جهت سودآوری برای اعضا و سهام داران داشته باشند، اظهار داشت: تعداد سهام داران شرکت عمران و توسعه مرودشت باید افزایش پیدا کرده و سرمایه شرکت نیز به حد قابل قبولی برای فعالیت‌های مختلف اقتصادی برسد. نماینده عالی دولت تدبیر و امید در استان فارس با اشاره به اینکه شرکت‌های وابسته به شرکت عمران و توسعه شهرستان مرودشت باید در زمینه‌های مورد نیاز تأسیس شده و در حوزه‌های مختلف فعالیت کند، افزود: در شرایط مساوی، اولویت واگذاری طرح‌ها به شرکت‌های عمران و توسعه شهرستانی است تا منفعت آن نصیب جمع بیشتری از مردم شود. وی ادامه داد: شرکت عمران و توسعه شهرستان مرودشت در زمینه‌های مختلفی همچون ایجاد شهرک صنعتی خصوصی، نوسازی و بهسازی بافت فرسوده شهری اعم از تجاری و مسکونی، مشارکت در پروژه‌های خدماتی و حضور در عرصه خرید و توزیع محصولات کشاورزی می‌توانند فعالیت کنند.
استاندار فارس با تأکید بر اینکه شرکت عمران و توسعه شهرستان مرودشت باید متکی به فعالیت و تلاش واقعی اعضا، رشد پیدا کند، گفت: به عنوان شرکت عمران و توسعه شهرستان نباید وارد فعالیت‌های سیاسی، خیریه ای و سایر زمینه‌ها شوید و صرفاً با منطق اقتصادی به دنبال سودآوری برای سهام داران شرکت باشید.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی