[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۵۹
  • دوره جدید

توزیع ۱۰۰۰ بسته معیشتی توسط قرارگاه عمار، روزنامه شیراز نوین

توزیع 1000 بسته معیشتی توسط قرارگاه عمار
 شیرازنوین- گروه خبر
مدیر مدرسه علمیه منصوریه شیراز گفت: به مناسبت میلاد کریم اهل بیت(ع)، ۸۰۰ پرس غذای گرم و ۳۰۰ بسته معیشتی میان نیازمندان و محبان اهل بیت در شیراز توزیع شد.
به گزارش شیرازنوین، حجت الاسلام و المسلمین حمیدرضا حدائق صبح دیروز در نشست مجازی با اصحاب رسانه ماه مبارک رمضان را بهترین فرصت برای درک ارزش‌های دینی و معنوی دانست و اظهار داشت: رسول گرامی اسلام(ص) در خطبه شعبانیه فرمودند «ماه رمضان، ماهی است که ساعات آن ماه، روزها و شب‌های آن بهترین روزها و شب‌های سال است».
وی افزود: از ابتدای شیوع این بیماری منحوس تا به امروز، بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر کمک‌های مؤمنانه و حضور فعال مؤمنان، ۱۳هزار بسته معیشتی و ۷هزار پرس غذای گرم به همت خیران و قرارگاه عمار بین آسیب دیدگان از کرونا توزیع شده است. مدیر مدرسه علمیه منصوریه شیراز با بیان اینکه بیش از ۸۰هزار قرص نان رایگان توسط طلاب قرارگاه عمار بین مستمندان و خانواده‌های نیازمند توزیع شده است، ادامه داد: همچنین مبلغ ۹۵۰میلیون تومان وجه نقد به خانواده‌های نیازمند که از قبل شناسایی شده بودند، واریز شده است.
حجت الاسلام والمسلمین حدائق از اعطا و پرداخت ۴۰۰میلیون وام قرض الحسنه توسط بانک رسالت به واسطه خیران به افراد آسیب دیده از کرونا خبر داد و افزود: با مشارکت خیران و قرارگاه عمار شیراز، ۵ سری جهیزیه کامل آماده و به زوج‌های جوان مناطق محروم اهدا شد. وی تصریح کرد: با شروع سال تحصیلی، ۲۰ دستگاه گوشی هوشمند و تبلت و بیش از ۳۰۰ بسته آموزشی، تحصیلی در مقاطع مختلف تحصیلی به دانش‌آموزان کم برخوردار شیراز اهدا شده است. مسئول قرارگاه عمار حوزه علمیه منصوریه شیراز از توزیع ۴۰۰ بسته بهداشتی خبر داد و گفت: طلاب این حوزه در برنامه تغسیل و تدفین اموات کرونایی و همیار بیمار در بیمارستان‌های کرونایی حضور فعال دارند. حجت الاسلام و المسلمین حدائق در ادامه با اشاره به طرح بزرگ ضیافت کریم، ادامه داد: در ماه مبارک رمضان امسال با هدف کمک به محرومان و آسیب دیدگان از کرونا ۱۰۰۰ بسته معیشتی تهیه شد که۳۰۰ بسته با همکاری ناحیه مقاومت شهرستان خفر و حوزه علیمه منصوریه توزیع شده است. مدیر مدرسه علمیه منصوریه شیراز بیان کرد: همچنین در ماه مبارک رمضان ۱۰هزار قرص نان به صورت رایگان و با شناسایی محله‌های محروم در بین نیازمندان توزیع می‌گردد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی