[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۹۲
  • دوره جدید

فرماندار شیراز: واحد‌های تولیدی، نقش جهادگرانه داشته‌اند، روزنامه شیراز نوین

فرماندار شهرستان شیراز با بیان اینکه در شرایط جنگ اقتصادی ناشی از تحریم‌های ظالمانه هستیم و پاندمی کرونا نیز بر این شرایط سخت افزوده است، گفت: واحد‌های تولیدی از این شرایط آسیب دیده اند اما نقشی جهادگرانه و ارزشمند ایفا کرده اند. 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیراز، محمدرضا امیری همزمان با هفته کار و کارگر و در حاشیه بازدید از کارخانه تولید محصولات گیاه شیرین بیان، در جمع مسئولان و کارگران آن مجموعه، ضمن تبریک این هفته به تمامی کارگران کشور خصوصاً جامعه کارگری شهرستان شیراز، تصریح کرد: برخی از واحد‌های تولیدی مانند شرکت شیرین دارو، به خوبی توانسته است در جنگ اقتصادی حاضر استقامت کرده و علاوه بر حفظ تولید، به سمت توسعه نیز گام بردارد. 
رئیس شورای اداری شهرستان با تجلیل از افتخارات کسب شده توسط شرکت شیرین دارو در چند سال اخیر، خاطرنشان کرد: نوع تولید در این کارخانه و رعایت مسائل و استاندارد‌های زیست محیطی، توجه به مسائل کار و کارگری همچون ایمنی کارکنان، پیشگیری از حوادث و مراقبت از کارگران و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا به نحوی که کمترین آمار ابتلا را داشته اند، از مهم ترین دلایل موفقیت این واحد تولیدی است.
نماینده عالی دولت در شهرستان شیراز با تأکید بر اینکه کارگرانی که با جان و دل برای سرافرازی و سربلندی کشور در واحد‌های تولیدی کار می‌کنند، شایسته تقدیر هستند، اظهار کرد: در سال‌های اخیر رفع مقررات مزاحم تولید در دستور کار دولت بوده است و مسئولان استانی و شهرستانی در سالی که به نام «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» مزین شده است، آماده گره گشایی از مشکلات واحد‌های تولیدی هستند. 
فرماندار شهرستان شیراز در پایان این بازدید که فیروزی، رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان و حقیقی، معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار نیز در آن حضور داشتند، با اهدای لوح تقدیر، از خدمات ارزشمند مدیر این مجموعه تولیدی تقدیر کرد. 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیراز، شرکت شیرین دارو با بیش از ۴۰ سال تجربه در زمینه تولید عصاره شیرین بیان به عنوان یکی از توانمندترین گروه‌های تولیدی در این صنعت شناخته می‌شود. 
این شرکت که در مجاورت قلب دشت‌های پهناور ریشه شیرین بیان در شیراز واقع شده، قادر به تولید عصاره شیرین بیان به صورت جامد، پودری و مایع با درصد‌های مختلف ماده مؤثره بوده و موفق شده است در سال‌های ۸۱، ۸۹، ۹۲ و ۹۵ از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت، عنوان صادرکننده نمونه ملی و در سال‌های ۹۶، ۹۷، ۹۸ و ۹۹ عنوان صادرکننده نمونه استانی را در کارنامه درخشان خود ثبت کند تا ضمن تثبیت نام خود به عنوان یکی از معتبرترین نام‌های مطرح در صنعت شیرین بیان، محصولات خود را در بازار داخلی ترویج و توسعه داده و در بازارهای خارجی نیز حضوری گسترده تر داشته باشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی