[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۹۲
  • دوره جدید

چرخ تولید با اراده کارگران می‌چرخد، روزنامه شیراز نوین

به گزارش دریافتی شیرازنوین، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی فارس به مناسبت روز جهانی کار و کارگرگفت: کارگران سرمایه‌های بی بدیل و ارزشمند کشور هستند. قشر کارگر و فعالان عرصه کار و تولید سرمایه‌های بی بدیل و ارزشمند کشور هستند که نقش مهمی در آینده این سرزمین دارند. روز کار و کارگر روز پاسداشت کسانی است که با عزم جدی و سخت کوشی آنها چرخ اقتصاد و تولید کشور عزیزمان در حرکت است و حضورشان پشتوانه رشد اقتصادی و رفاه اجتماعی کشور خواهد بود. 
وی افزود: بی شک نیروی انسانی موتور محرک توسعه محسوب شده که در این میان کارگران از ارزشمندترین، شریف ترین و سودمندترین طبقه و گروه در جامعه‌ هستند که ماحصل تلاش‌ها، کوشش‌ها و اراده آنها روح زندگی و حیات به جامعه می‌بخشد. رازقی گفت: با بررسی تاریخ می‌بینیم که در هر برهه ای از زمان، توسعه و رفاه جامعه مرهون حس مسئولیت پذیری، تعهد، تلاش و همت بلند این عزیزان است که همواره رونق بخش اقتصاد جامعه بوده اند و در چند سال اخیر که شاهد روزهای سخت به دلیل تشدید تحریم‌ها و شیوع بیماری کرونا در کشور بوده ایم، کارگران همانند فعالان عرصه کار و تولید پیشتازان در مسیر کار و تولید بوده اند و از هیچ فعالیت و تلاشی برای امتداد چرخ تولید و اقتصاد کشور فروگذار نبوده و نیستند. 
وی خاطرنشان کرد: کارگران و فعالان عرصه کار و تولید نقش مهمی در تحقق شعار سال دارند که امید داریم در سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» نیز شاهد اقدامات مؤثر و زیربنایی این عزیزان در حوزه تولید، گشایش‌های اقتصادی، اقتصاد عمومی و رفاه اجتماعی باشیم.
این مسئول در خاتمه گفت: روح بزرگ و همت والای این عزیزان قابل ستایش و تجلیل است از این رو به عنوان نماینده پارلمان بخش خصوصی در استان دست تک تک کارگران و فعالان عرصه کار و تولید و تلاش در استان فارس را به گرمی می‌فشارم و یازدهم اردیبهشت، روز جهانی کار و کارگر را که روز پاسداشت و گرامیداشت تلاش‌های بی دریغ قشر عزیز کارگر است، به همه کارگران عرصه کار و تلاش استان و خانواده‌های آنان 
تبریک می‌گوییم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی