[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۵۷
  • دوره جدید

در حوزه مشاوره از تمام ظرفیت‌های دانشگاه استفاده شود، روزنامه شیراز نوین

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در بازدید از واحد شیراز اظهار کرد: در حوزه مشاوره و راهنمایی و رفاهی دانشجویان، از تمام ظرفیت‌های دانشگاه استفاده شود. به گزارش اداره کل روابط عمومی واحد شیراز، معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در سفر به سومین حرم اهل بیت(ع) و در بدو ورود به واحد شیراز، به زیارت قبور مطهر شهدای گمنام رفت و به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد و سپس از ظرفیت‌ها و امکانات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی شیراز، نظیر سلف سرویس، دفتر مشاوره و راهنمایی، خوابگاه و... بازدید کرد و از نزدیک در جریان نقاط قوت و نیازهای این مجموعه قرار گرفت و در راستای رفع نیازهای دانشجویان توصیه‌هایی را ارائه کرد.
فرزاد جهان بین هدف از این سفر را بررسی مشکلات و بازدید از ظرفیت‌های دانشجویی واحد شیراز دانست و بیان کرد: با توجه به شرایط کنونی و وجود ویروس منحوس کرونا، باید اهتمام هرچه بیشتر برای خدمات دهی به دانشجویان در تمامی زمینه‌ها خصوصاً رفاهی و مشاوره و راهنمایی را انجام داد و در این مسیر از از تمام ظرفیت‌های دانشگاه استفاده شود.
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در حاشیه بازدید از دانشگاه آزاد اسلامی شیراز خاطرنشان کرد: دانشجویان سرمایه‌های گران بها در جامعه‌اند که باید با نگاهی ویژه و دقت نظر لازم در تمامی موارد خصوصاً مباحث مشاوره‌ای با آنها برخورد کرد. 
دکتر جهان بین با تأکید بر اهمیت حوزه دانشجویی، ارائه خدمات رفاهی و مشاوره ای شایسته متناسب با کرامت استادان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی را امری ضروری دانست و بر این مهم تأکید 
فراوان داشت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی