[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۶۶
  • دوره جدید

باید تعداد سالن‌های ورزشی افزایش یابد، روزنامه شیراز نوین

پس از افتتاح خانه کشتی شهید مصطفی صدرزاده به‌عنوان بزرگ‌ترین کمپ تمرینی کشتی در جهان، سرمربیان تیم‌های ملی کشتی فرنگی و آزاد، این خانه کشتی را بی‌نظیر و در شأن کشتی ایران دانستند.
محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در مورد این خانه کشتی گفت: اول اینکه خوشحالم این خانه کشتی به نام شهید مصطفی صدرزاده نام‌گذاری شده است چراکه همه شهدا برای من عزیز هستند.
وی ادامه داد: به این سالن تخصصی که در رابطه با کشتی آماده بهره‌برداری شده است افتخار می‌کنم، چراکه چنین کمپ تمرینی در دنیا بی‌نظیر است و ما می‌توانیم تا 90 روزی که به المپیک توکیو مانده با آمدن در این خانه کشتی، فضای نویی داشته باشیم و کشتی‌گیران نیز تمرینات بهتری را برگزار کنند.
بنا تصریح کرد: باید تعداد سالن‌های ورزشی را زیاد کنیم که هم مردم به ورزش جذب شوند و هم ورزش قهرمانی ما دارای انگیزه شود و پیشرفت کند.
وی ادامه داد: به نظر من این کار هدر دادن سرمایه نیست، بلکه اینجا برای یک عمر بزرگی کشتی هزینه شده و امیدوارم که این کار بسیار پسندیده برای سایر رشته‌های ورزشی انجام شود چراکه هرچه از این دست کارها انجام شود لطف و محبتی است که به سلامت جامعه می‌شود.
غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد نیز وجود چنین کمپ تمرینی را برای کشتی یک نیاز ضروری و مبرم دانست و گفت: پیش از این در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی تمرین می‌کردیم که یک محل بسیار خوب برای تمرینات کشتی‌گیران بود و در حال حاضر نیز قرار است تمرینات در خانه کشتی شهید صدرزاده به‌عنوان بزرگ‌ترین کمپ تمرینی کشتی در دنیا برگزار شود.
وی ادامه داد: به نظر من خانه‌های کشتی شهید صدرزاده و هادی در دنیا بی‌نظیر و در شأن کشتی ما هستند و جا دارد به مجموعه فدراسیون کشتی درباره آماده سازی این دو خانه کشتی تبریک بگویم.
محمدی تصریح کرد: قطعاً در اختیار داشتن چنین امکاناتی می‌تواند به روند رو به جلو در کشتی کمک کند و در امر نتیجه‌گیری هرچه بیشتر این رشته در مسابقات آینده و رسیدن آن به جایگاه اصلی خود در دنیا بسیار کمک کننده باشد. 
وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدارم در سراسر کشور این چنین کمپ‌هایی برقرار شود چراکه اکثر کشورهایی که حرفی برای گفتن در ورزش دارند و در المپیک‌ها جزء شش کشور اول قرار می‌گیرند، همگی دارای کمپ‌هایی در بهترین نقاط کشورشان هستند و داشتن امکانات پیشرفته و بروز یکی از نکات لازم و ضروری برای پیشرفت ورزش در کشور است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی