[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۶۶
  • دوره جدید

پشتیبانی از واکسیناسیون عمومی ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده سپاه فجر خبر داد: برای کمک به تسریع واکسیناسیون آماده‌ایم 
پشتیبانی از واکسیناسیون عمومی 

سردار بوعلی: تفاهم‌نامه‌ای بین سپاه فجر و دانشگاه علوم‌پزشکی شیراز منعقد شد 

سردار بوعلی گفت: بر اساس این تفاهم نامه، تمام ظرفیت‌های سپاه شامل نیروی انسانی، بسیجیان، تجهیزات و سالن‌ها برای اجرای واکسیناسیون عمومی در اختیار دانشگاه علوم پزشکی قرار خواهند گرفت.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی سپاه فجر، آیین انعقاد تفاهم نامه همکاری بین سپاه فجر فارس و دانشگاه علوم پزشکی شیراز در راستای تسهیل و تسریع واکسیناسیون عمومی کرونا برگزار شد.
سردار بوعلی در این مراسم با تجلیل از زحمات کادر بهداشت و درمان، گفت: سپاه و بسیج با همه امکانات و ظرفیت‌ها در کنار کادر بهداشت و درمان هستند و این همکاری تاکنون اثرات مثبت و بسیار خوبی در مقابله با بیماری کرونا داشته است.
وی افزود: بیمارستان شهید دستغیب یکی از نمونه‌های درخشان از همکاری و تعامل نیروهای مسلح و کادر بهداشت و درمان است. فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه تمام ظرفیت‌های سپاه فارس برای کمک به تسریع و تسهیل واکسیناسیون عمومی کرونا، به‌کارگیری خواهند شد، گفت: بر اساس این تفاهم نامه تمام ظرفیت‌های سپاه شامل نیروی انسانی، بسیجیان، تجهیزات و سالن‌ها برای اجرای واکسیناسیون عمومی در اختیار دانشگاه علوم پزشکی قرار خواهند گرفت. سردار بوعلی با بیان اینکه این تفاهم نامه پنجمین گام در قالب طرح سپهبد پاسدارشهید حاج قاسم سلیمانی است، خاطرنشان کرد: آموزش نیروی انسانی، سازمان‌دهی، پشتیبانی و تأمین امنیت فرایند واکسیناسیون از دیگر مفاد این تفاهم نامه هستند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی