[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۹۵
  • دوره جدید

تریبون‌داران امید را ترویج کنند، روزنامه شیراز نوین

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس و رئیس ستاد انتخابات این استان گفت: در تمام مراحل انتخابات ۲۸ خرداد امسال، قانون‌مداری و بی طرفی را مدنظر و مبنای عمل قرار خواهیم داد.
سید احمد احمدی‌زاده، دیروز سه‌شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: به مدیران دستگاه‌های اجرایی نیز تأکید کرده‌ایم که به هیچ وجه حق استفاده از امکانات دولتی برای تبلیغات له یا علیه هیچ کاندیدا و داوطلبی را نخواهند داشت.
او ادامه داد: تمام امکانات دستگاه‌های دولتی و سایر مجموعه‌ها بر اساس قانون در اختیار برگزاری انتخاباتی امن و سالم در کشور خواهد بود. وی ضمن تأکید بر لزوم تلاش در جهت افزایش مشارکت مردم در انتخابات آتی تصریح کرد: همه مدیران، مسئولان، خدمتگزاران نظام و تمام کسانی که تریبون در اختیار دارند، باید در جهت ایجاد امید و انگیزه در مردم و همچنین فراهم کردن زمینه مشارکت حداکثری شهروندان در انتخابات بکوشند. رئیس ستاد انتخابات فارس اظهار داشت: هم‌اینک فرمانداران تمام شهرستان‌های استان و بخشداران ۹۴ بخشداری استان به طور شبانه روزی در حال فعالیت هستند تا بتوانند به برگزاری انتخاباتی امن و سالم کمک کنند.
احمدی‌زاده، امنیت و سلامت انتخابات را دو وظیفه تخصصی مجموعه وزارت کشور دانست و گفت: رقابت و مشارکت هم دو وظیفه مهم ملی است که تمام جریان‌ها، جناح‌ها، فعالان سیاسی و اقشار مختلف مردم وظیفه دارند در این زمینه همکاری و کمک کنند.
انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ در سراسر کشور برگزار می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی