[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۵
  • دوره جدید

خدمت‌رسانی جوانان انقلابی به نیازمندان، روزنامه شیراز نوین

 سعیدرضا امیرآبادی- گروه خبر
مدیر گروه جهادی مکتب فرزندان حاج قاسم در شیراز گفت: با هدف کمک رسانی و اطعام اهالی محروم در نواحی شرق شیراز، برنامه‌های توزیع بسته‌های معیشتی و اطعام نیازمندان در دستور کار قرار گرفته است.
حجت الاسلام مختاری شامگاه دوشنبه 13 اردیبهشت ماه در گفت و گو با شیرازنوین، با تشریح برخی از اقداماتی که در راستای یاری رسانی به نیازمندان صورت گرفته، افزود: در راستای اجرای برنامه‌های اطعام رایگان، بیش از 1000 نفر مهمان سفره امیرالمؤمنین(ع) برای اوقات روحانی افطار و سحر هستند که برنامه این پخت و پزها در منطقه محروم شرق شیراز با محوریت بلوار اتحاد انجام می‌شود.
وی با اشاره به اهمیت خدمات رسانی به اقشار محروم جامعه که در کشاکش بحران‌های اقتصادی و تبعات ویروس کرونا متحمل آسیب‌های فراوانی شده اند، افزود: گروه جهادی مکتب فرزندان حاج قاسم با حضور پرشور خواهران و برادران مؤمن، انقلابی و انسان دوست در مناطق محروم شیراز و بارویکرد رسیدگی به ایتام و نیازمندان در زمینه‌های مختلفی فعالیت داشته و به دستاوردهای مثبتی در عرصه محرومیت زدایی دست یافته است. این مسئول جهادی در بخش دیگری از سخنانش به اهمیت یاری رسانی به نیازمندان در ماه مبارک رمضان و به ویژه شب‌های پرفروغ قدر اشاره کرد و افزود: یکی از برنامه‌های مهم این تشکیلات با الگوبرداری از زندگی شخصی مولای متقیان حضرت علی(ع) با اولویت سنجی رسیدگی به ایتام و توزیع بسته‌های معیشتی بین درماندگان و نیازمندان در مناطق محروم است.
مدیر گروه جهادی مکتب فرزندان حاج قاسم در شیراز تصریح کرد: مردم خیراندیش و معتمدان محلی و به ویژه جوانان انقلابی در رده‌های سنی 15 تا 35 سال نقش کلیدی در اجرای این برنامه‌ها داشته و به طور حتم از دعای خیر مردمان شریف و نیازمندان بهره مند خواهد شد.
حجت الاسلام مختاری در پایان از مشارکت همه معتمدان، خیران و ائمه جماعت در راستای اجرای برنامه‌های افطاری و توزیع بسته‌های معیشتی با این گروه جهادی تقدیر و تشکر کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی