[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۹۰
  • دوره جدید

هدف ورزش نابینایان فارس، درخشش در مسابقات جهانی است، روزنامه شیراز نوین

  میثم محجوبی - شیرازنوین
رئیس جدید انجمن گلبال هیئت نابینایان و کم بینایان استان فارس مشخص شد. 
مراسم انتخاب رئیس انجمن گلبال عصر روز دوشنبه 13 اردیبهشت در هتل جهانگردی شیراز برگزار شد و در پایان رأی‌گیری، مسلم باغبانیان به عنوان رئیس جدید برگزیده شد.
این مراسم که نخستین جلسه هیئت نابینایان و کم بینایان استان فارس در سال 1400 محسوب می‌شد، با حضور رئیس، نایب رئیس و دبیر هیئت به همراه 10 تن از اعضای انجمن گلبال برگزار شد. رئیس هیئت نابینایان و کم بینایان استان فارس، در ابتدای این جلسه گفت: در این مدتی که ریاست هیئت را بر عهده دارم متوجه شدم که بچه‌های نابینا، بچه‌های بسیار تحصیلکرده، با دانش و توانایی هستند که اگر یکدیگر را خوب بشناسند و هم افزایی داشته باشند، نه در سطح ایران که در سطح جهان حرف‌های زیادی برای گفتن خواهند داشت.
محمدرضا هاشمی نژاد که نخستین ماه‌های دومین دوره ریاست خود بر این هیئت را سپری می‌کند، با اشاره به اینکه برای چهارسال دوم ریاستش برنامه‌های ویژه‌ای دارد، گفت : در طول همین یکی دوماه، کارهای زیادی انجام شده. چند اردوی تیم ملی در شیراز برگزار شده، افراد جدیدی را جذب کرده‌ایم تا بتوانیم هر چه بیشتر از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بچه‌های ورزشکار نابینا استفاده کنیم. قطعاً اختلاف نظرهایی در بین اعضای هیئت وجود دارد اما این اختلاف نظرها باید موجب پیشرفت شود، نه حذف افراد. 
وی گفت: در راستای برنامه‌ریزی‌های جدید، تصمیم گرفتیم انتخاب ریاست، نایب رئیس و دبیر انجمن گلبال را به عهده اعضای این انجمن بگذاریم. 
در ادامه، سایر اعضای حاضر در جلسه به بیان نقطه نظرات خود در خصوص چگونگی برگزاری انتخاب رئیس پرداختند. در پایان مرحله اول رأی‌گیری، آقایان زارع و باغبانیان با کسب 6 رأی به مرحله دوم راه یافتند و در پایان مرحله دوم، مسلم باغبانیان به عنوان رئیس جدید انجمن گلبال به مدت چهارسال برگزیده شد.
باغبانیان ضمن تشکر از اعتمادی که اعضای انجمن به وی داشتند، گفت: من همواره یا یک پست را قبول نمی‌کنم یا اگر قبول کنم حتی اگر در توانم نباشد، انرژی بیشتری می‌گذارم تا کمبودها و نواقص را تا حد امکان جبران کنم. بنده انتقادات سازنده و پیشنهادات را با جان و دل می‌پذیرم، چون هدفم پیشرفت گلبال است چون گلبال ما در سطح کشور نسبت به استان‌های دیگر، عقب است. 
وی افزود: امیدوارم با کمک همه اعضا، کاری کنیم که گلبال فارس در سطح کشور مطرح شود و در آینده، ورزشکارانی را در تیم ملی هم داشته باشیم. 
رئیس هیئت نابینایان نیز در صحبت‌های پایانی خود در این جلسه گفت: همه اعضا باید کمک کنند تا در جهت جذب منابع برای گلبال، گام های خوبی برداشته شود. با توجه به ثابت ماندن بودجه هیئت و افزایش چندبرابری هزینه‌ها، برای انجام کارهایی که در سال‌های گذشته در هیئت انجام شده، نیاز به منابع مالی بیشتری داریم و همه باید در جهت جذب منابع مالی بکوشیم. ضمن اینکه باید برنامه‌های ویژه‌ای در جهت افزایش سطح دانش مربیان داشته باشیم  و به دنبال برگزاری کلاس‌های مربیگری و برگزاری کارگاه‌های آموزشی برویم. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی