[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۸
  • دوره جدید

انتصاب سرهنگ سلیمی به‌عنوان رئیس پلیس راهور فارس، روزنامه شیراز نوین

مراسم تکریم و معارفه رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان در مجتمع طلاییه شیراز برگزار شد. 
به گزارش پایگاه خبری پلیس، با حضور سردار «رهام بخش حبیبی» فرمانده انتظامی استان، جمعی از مسئولان و کارکنان انتظامی، مراسم تکریم و معارفه رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان فارس برگزار شد.
در این مراسم، سردار «رهام بخش حبیبی» طی سخنانی گفت: در همه سوانح و حوادث رانندگی، انسان به یک نحوی دخیل است که آسیب‌های جسمی و روحی ناشی از این حوادث فرد و اجتماع را تحت تأثیر قرار می‌دهد. وی با بیان اینکه کاهش حوادث و تصادفات رانندگی دغدغه همه مسئولان است، افزود: مسئولان مربوطه، رسانه‌ها، مردم و... همچون حلقه‌های زنجیر به هم پیوسته ای هستند که ضمن تعامل و همکاری با یکدیگر، باید در راستای کاهش حوادث رانندگی اقدام کنند.
فرمانده انتظامی استان فارس با تأکید بر برخورد شدید و قانونی مأموران نیروی انتظامی با متخلفان رانندگی، گفت: با افزایش سیستم‌های هوشمند از جمله دست افزارهای هوشمند اعمال قانون در سطح استان دیگر نیازی به توقیف خودرو برای اعمال قانون نیست و بدون متوقف کردن خودرو، جریمه و اعمال قانون صورت می‌پذیرد.
سردار حبیبی بر لزوم فرهنگ سازی و همچنین تعامل و همکاری بیش از پیش مردم و مسئولان مربوطه در راستای کاهش حوادث رانندگی در جامعه تأکید کرد. در پایان این جلسه طی حکمی که قرائت شد، سرهنگ «صادق سلیمی» به عنوان رئیس پلیس راهور استان فارس معرفی و منصوب شد و از تلاش‌های چندین ساله سرهنگ «مصطفی عباسی» در این پُست تجلیل و قدردانی به عمل آمد. شایان ذکر است، سرهنگ سلیمی پیش از این به عنوان رئیس پلیس راهور کلان‌شهر شیراز مشغول به خدمت بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی