[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۱۹
  • دوره جدید

احداث فضای شهری محله امیرکبیر در حال اجراست، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، رستم زاده شهردار منطقه گفت: بعضی از فضاهای بی استفاده، کم تحرک و نازیبا در منظر شهری می‌توان با اقداماتی به مکانی ارزشمند جهت استفاده شهروندان تبدیل شوند.
وی ادامه داد: در همین راستا مکانی در شهرک امیرکبیر واقع در بلوار امیرکبیر جنب پل امام حسن مجتبی(ع) به متراژ ۲۳هزار مترمربع وجود داشت که به فضایی بی روح و بلا استفاده در سالیان گذشته تبدیل شده بود.
شهردار منطقه چهار ادامه داد: با در نظر گرفتن موارد فوق و همچنین به منظور زیباسازی منظر شهری، رفع نقاط بی دفاع شهری، ارتقای تعاملات اجتماعی و گسترش فضای عمومی، ایجاد فضای امن، ارتقای امنیت اجتماع محلی و همچنین دور هم جمع کردن ساکنان محله، شهرداری منطقه چهار با رعایت ضوابط اقدام به طراحی و شروع عملیات بهسازی و محوطه سازی این مکان کرده است.
رستم زاده گفت: عملیات عمرانی این پروژه شامل ۱۰هزار مترمربع محوطه سازی اعم از پیست دوچرخه، پیاده رو، روشنایی، مبلمان شهری، آب نما و... می‌باشد که هم اکنون زیرسازی این پروژه در دو لایه انجام و لوله گذاری جهت هدایت آب‌های سطحی به طول ۵۰۰ متر انجام شده است. رستم زاده گفت: ارائه خدمات منطبق با شرایط روز و بر اساس مطالبات مردم از اهداف مهم منطقه چهار است و سعی خواهیم کرد با توجه به نیاز محلات این خدمات به طور مستمر ادامه داشته باشد تا بتوانیم رضایت شهروندان را جلب نماییم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی