[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۹۵
  • دوره جدید

انفجار گاز در تونل مترو ، روزنامه شیراز نوین

انفجار گاز در تونل مترو 

برخورد دستگاه مکانیکی در کارگاه مترو خط دوم 
تولید انفجار کرد 
روابط عمومی شرکت ملی گاز استان فارس اعلام کرد که علت بروز صدای مهیب و مستمر در محدوده‌ای از جنوب شیراز، وارد شدن آسیب به یک خط لوله گاز بوده که کنترل شده است. به گزارش ایسنا، اواخر پنجشنبه شب، بروز صدایی در محدوده محل کارگاه مترو شیراز، در جنوب شیراز، زمینه نگرانی شهروندان ساکن این منطقه را فراهم کرد. برخی از ساکنان محدوده بلوار عدالت شیراز در تماس با ایسنا، شنیده شدن صدایی مهیب و مستمر را گزارش دادند و بعضی اعلام کردند که جریان گاز منازل آنان قطع و به برخی توصیه شده است که شیر اصلی گاز را ببندند. به دنبال انتشار کلیپی مبنی بر خارج شدن جمعی از شهروندان از منازل خود در شیراز، بررسی خبرنگار ایسنا و تماس با روابط عمومی شرکت گاز فارس نشان داد که علت بروز این صدا، وارد شدن آسیب به یک خط لوله گاز بوده است.
روابط عمومی شرکت گاز استان فارس در خبری کوتاه اعلام کرد که یکی از دستگاه‌های مکانیکی در کارگاه مترو خط دوم شیراز، حین حفاری به یکی از لوله‌های گاز آسیب و موجب نشت گاز شده بود.
براساس اعلام روابط عمومی شرکت گاز فارس، کارشناسان اتفاقات و تعمیرات شرکت گاز، بلافاصله جریان اصلی گاز در این خط لوله را قطع و محدوده را ایمن کرده‌اند و عملیات تعمیر کامل خط آغاز شده است.
روابط عمومی سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری شیراز هنوز در این خصوص، واکنشی نشان نداده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی