[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۹۲
  • دوره جدید

با حمایت سازمان صمت فارس مشکل بیکاری قهرمانان ورزشی رفع می‌شود، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان صنایع، معادن و تجارت استان فارس اعلام کرد : درصدد هستیم تا تجهیزات و امکانات مورد نیاز ورزشکاران را فراهم و همچنین مشکل بیکاری  آن‌ها را حل کنیم.
به گزارش ایرنا، حمیدرضا ایزدی پنجشنبه در آیین تجلیل از ورزشکاران و مربیان  فارس که سهمیه حضور در رقابت‌های المپیک  و پارالمپیک  ۲۰۲۱ توکیو را کسب کرده‌اند، افزود: تعداد زیادی از جوانان ورزشکار فارس در سطح ملی و بین‌المللی خوش درخشیدند که نیاز است از آن‌ها حمایت کنیم.
وی به فرهنگ‌سازی در ورزش همگانی تأکید کرد و بیان داشت:  ورزش نشاط جامعه را تأمین می‌کند و نیاز است که دستگاه‌های استان در حمایت از ورزشکاران قدم‌های مؤثرتری بردارند.
همچنین مدیر کل ورزش و جوانان فارس در این جلسه ضمن تقدیر از حمایت سازمان صمت استان فارس از ورزشکاران، گفت: امیدواریم  با حمایت‌های ویژه این سازمان، همواره شاهد بزرگ‌ترین افتخارات ورزشی استان در سطح ملی و بین‌المللی باشیم.
عباس حاجی زاده با بیان اینکه ورزشکاران فارس از جایگاه خوبی در سطح ملی و بین‌المللی برخوردار هستند، اظهار داشت: ورزشکاران شاخص ایران و جهان در این استان رشد کرده‌اند  و تعداد زیادی از آن‌ها در مسابقات المپیک و پارالمپیک مدال‌های رنگارنگی برای کشورمان و فارس به ارمغان آوردند.
همچنین مهدی قطبی مدیرعامل شرکت فاتح صنعت کیمیا با اشاره به، به‌کارگیری جوانان ورزشکار در واحدهای تولیدی، صنعتی گفت: توانمندی و مهارت این جوانان نه تنها در عرصه‌های ورزشی بلکه در فعالیت‌های صنعتی ستودنی است، از این رو در نظر داریم از آن‌ها  حمایت‌ کنیم.
در این مراسم گروه صنعتی فاتح صنعت کیمیا از ورزشکاران و مربیان المپیکی وپارالمپیکی فارس همچون نعیما خواجوی، سمیرا ارم، ساره جوانمردی، محمد علی گرایی،  محمدرضا گرایی، محمد حسن زاده، علی اصغر جوانمردی، مهدی اولاد و محسن عزیزنژاد تقدیر کرد.
قرار است رقابت‌های المپیک ۲۰۲۱  توکیو از یکم لغایت هفدهم مردادماه و پیکارهای پارا المپیک از دوم لغایت چهاردهم  شهریورماه ۱۴۰۰ در توکیو برگزار شود.
رقابت‌های المپیک و پارالمپیک توکیو  ابتدا قرار بود در سال ۲۰۲۰  برگزار شود اما شیوع بیماری کرونا در سراسر جهان این رقابت‌ها را به تعویق انداخت.
کاروان ورزشی ایران با نام ستارگان ایران زمین در رقابت‌های المپیک ۲۰۲۱ توکیو شرکت خواهد کرد.
ورزشکاران ایران تاکنون ۵۳ سهمیه المپیکی در ۱۳  رشته از جمله والیبال، بسکتبال، شمشیربازی، کشتی، تیراندازی،کاراته، تکواندو، بوکس، دوومیدانی، تیروکمان، دوچرخه سواری و پینگ پنگ کسب کرده‌اند. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی