[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۹۰
  • دوره جدید

مسکن اقدام ملی به جویم لارستان رسید، روزنامه شیراز نوین

زمین طرح اقدام ملی مسکن در منطقه جویم جانمایی شد. 
با حضور مدیر و کارشناسان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لارستان، مدير مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی لارستان، شهردار و نماینده شورای اسلامی شهر جویم زمین مناسب برای این طرح جانمایی شده است.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس، مهندس امیر برومند مدیر بنیاد مسکن شهرستان لارستان در این برنامه بازدید و جانمایی اظهار داشت: شهروندان در لارستان و جنوب استان استقبال قابل توجهی از مسکن اقدام ملی کردند و این شهرستان در سطح استان فارس و کشور در این حوزه شاخص‌ساز شده است.
برومند، شهر جویم را یکی از مناطق اولویت‌دار در شهرستان لارستان برای ساخت مسکن اقدام ملی دانست و گفت: با استقبال خوب شهروندان جویم از ساخت طرح مسکن ملی، امید است در ماه‌های پیش رو در سال جاری روند ساخت مسکن ملی در این شهر شتاب قابل قبولی بگیرد. 
وی همچنین از ثبت نام و تشکیل پرونده طرح اقدام ملی مسکن جهت 2 هزار و 554  نفر خبر داد و گفت: یک هزار و 177 نفر تاکنون  افتتاح حساب کرده‌اند  و تاکنون مبلغ 63.6 میلیارد تومان آورده متقاضیان واریز شده است.
به گفته برومند ، شروع به کار پروژه 169 واحدی طرح اقدام ملی مسکن لار با تعداد یک هزارو 209 استعلام صدور پروانه ساخت روستایی با نظارت ناظرین فنی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لارستان و با متراژ کل 118 هزار و 350مترمربع و صدور 522 فقره کارت بیمه نامه ساختمانی دریافت کنندگان تسهیلات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لارستان از دیگر کارکردهای بنیاد است.
مدیر بنیاد مسکن شهرستان لارستان همچنین از واگذاری 910 قطعه زمین به جوانان فاقد مسکن و واجد شرایط در روستاها خبر داد و گفت: تملک 60 هکتار اراضی ملی در روستاها و شهرها  و صدور 660 جلد سند مالکیت اماکن روستایی و شهری با همکاری ادارات ثبت اسناد لارستان، جویم و بیرم  و همچنین اجرای طرح‌های بهسازی روستایی شامل تک لبه، کانیو، زیرسازی و دیوار حائل جهت 18 روستا از محل اعتبارات ارزش افزوده، سیل و  ملی با جمع کل اعتبار35 میلیارد ريال و بازنگری و تهیه طرح هادی جهت 12 روستای لارستان در سال گذشته دنبال شده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی