[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۱۹
  • دوره جدید

پرونده مرغ قضایی شد ، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۱۴۷ فقره پرونده تخلف مرتبط با فروش گوشت مرغ در این استان تشکیل شده است.
به گزارش شیراز نوین به نقل از تسنیم، غلامرضا سالاری اظهار داشت: از ابتدای سال تا کنون 147 فقره پرونده گرانفروشی، احتکار و عدم عرضه در تعزیرات حکومتی استان تشکیل شده است و میزان تخلف و جریمه ثبت شده این پرونده‌ها بالغ بر 212 میلیارد ریال است. وی افزود: طی این مدت 49 فقره پرونده در حوزه تخلفات سیمان در شعب تعزیرات حکومتی استان رسیدگی شده است که علاوه بر جریمه نقدی 2 میلیارد ریالی متخلفین، مجازات‌هایی همچون الزام به عرضه و درج در پرونده نیز اعمال شده است.
سالاری ادامه داد: همچنین در 45 روز گذشته 4100 فقره پرونده تخلفات در حوزه‌های کالا و خدمات، بهداشت و درمان، قاچاق کالا و ارز در شعب تعزیرات حکومتی استان رسیدگی شده است که متهمان این پرونده‌ها بالغ بر 900 میلیارد ریال جریمه نقدی شده‌اند و علاوه بر این احکامی همچون ضبط کالا، توبیخ کتبی، تعطیلی، نصب پارچه و غیره نیز صادر شده است.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس به تشریح جزئیات پرونده‌ها پرداخت و گفت: در حوزه کالا و خدمات 2400 فقره پرونده، حوزه بهداشت و درمان و دامپزشکی 800 فقره پرونده و در زمینه قاچاق کالا و ارز 900هزار فقره پرونده جریمه نقدی شدند. 
سالاری در پایان تأکید کرد: نظارت بر عهده سازمان صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف است ولیکن بنا به شرایط فعلی کشور و در راستای حمایت از اقشار ضعیف، تعزیرات حکومتی اقدام به برگزاری گشت‌های مشترک نظارتی با همکاری ارگان‌های نظارتی کرده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی