[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۸۷
  • دوره جدید

استاندار فارس: توجه به امر آموزش نشانه بالندگی جامعه عشایری است، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، عنایت الله رحیمی در مراسم تجلیل از فرهنگیان عشایر که به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، با اشاره به ویژگی‌های جامعه عشایر گفت: عشایر جامعه ای سخت کوش، پرتلاش و شجاع هستند که همیشه در خدمت مردم و کشور بوده اند و آموزش این جامعه همیشه نقش آفرین بوده است.
وی با گرامیداشت یاد و خاطره پیشکسوتان عرصه آموزش عشایر افزود: امروزه فرهنگیان عشایر پرچم داران این عرصه هستند و عشایر بر اساس اعتقادات قلبی خود به اسلام و انقلاب خدمت می‌کنند و مدافع حقیقی مردم بوده اند. 
نماینده عالی دولت در استان فارس گفت: نقش عشایر در دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بی بدیل و مثال زدنی است و خوشبختانه در 8 سال گذشته اقدامات خوبی در حمایت از جامعه عشایر انجام گرفته است. رحیمی اظهار داشت: توسعه کمی و کیفی فضای آموزشی و حمایت مادی و معنوی از دست‌اندرکاران آموزش عشایر از جمله دستاوردهای دولت در این زمینه است. وی افزود: توجه به امر آموزش نشانه بالندگی جامعه عشایر است و بر همین اساس اکنون افرادی برجسته از این جامعه در عرصه‌های اقتصادی و اجتماعی و سیاسی درخدمت مردم هستند. 
استاندار فارس با تقدیر از فعالیت‌های فرهنگیان عشایر افزود: انتخابات پیش روی از جمله مباحث مهمی است که جامعه عشایر با حضور پرشور خود سرنوشت ساز خواهد شد. 
گفتنی است این مراسم با تقدیر از فرهنگیان عشایر استان پایان یافت.
 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی