[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۱
  • دوره جدید

مترو بازگشایی شد ، روزنامه شیراز نوین

مدیر روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شهرداری شیراز:
مترو بازگشایی شد 
دکتر جورکش: مردم با ورود به مترو پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند 

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری شیراز با اشاره به نارنجی شدن رنگ وضعیت شیراز، اعلام کرد که متروی این کلان شهر بعد از حدود یک ماه تعطیلی، از روز ۲۰ اردیبهشت مجدداً فعال خواهد شد.
حمید جورکش گفت: به دنبال آغاز پیک چهارم کرونا در شیراز، با هدف کمک به قطع زنجیره انتقال بیماری، خدمات رسانی قطار شهری در شیراز با هماهنگی ستاد مدیریت بیماری کرونا، متوقف شد.
جورکش با اشاره به اینکه توقف خدمت رسانی قطار شهری، قطعاً بخشی از شهروندان را با مشکلاتی در تردد مواجه می‌کند، گفت: هدف از متوقف شدن خدمات حمل و نقلی مترو، کمک به حفظ سلامت شهروندان و ممانعت از تشدید شیوع همه گیری کرونا و با تصمیم و هماهنگی ستاد مدیریت بیماری کرونا انجام شد.
مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری شیراز با بیان اینکه از سوی ستاد مدیریت بیماری کرونا، وضعیت این کلان شهر نارنجی اعلام شده است، خاطرنشان کرد: با توجه به روند کاهشی آمار ابتلا و تعداد موارد بستری بیماری کرونا در شیراز، خدمات حمل و نقل مترو از روز دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه از سر گرفته خواهد شد. جورکش تأکید کرد که استفاده از ماسک، رعایت فاصله اجتماعی و لزوم توجه به شیوه‌نامه‌های بهداشتی، از الزامات مد نظر برای استفاده از خدمات مترو است و پرسنل قطار شهری بر این امور نظارت کاملی خواهند داشت.
به گزارش ایسنا، خدمات حمل و نقل مترو، از روز ۲۱ فروردین و با تشدید همه گیری بیماری کووید ۱۹ در شیراز به حالت تعطیل درآمد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی