[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۹۰
  • دوره جدید

بالابردن احساس امنیت اجتماعی با اجرای طرح ارتقای امنیت ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی «اقلید» با اشاره به اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی، گفت: اجرای این طرح‌ها احساس امنیت را در بین شهروندان بالا می‌برد.
سرهنگ «مراد صارمی» در گفت‌وگو با پایگاه خبری پلیس، در این رابطه اظهار داشت: در ادامه طرح‌های پاک سازی نقاط آلوده، مأموران انتظامی شهرستان اقلید طی دو هفته اخیر از نقاط جرم خیز و آلوده و پارک‌ها و تفرجگاه‌های سطح شهر بازرسی به عمل آوردند.
وی افزود: در این طرح مأموران با شناسایی منازل، پاتوق‌ها و محل‌های فعالیت خرده فروشان و همچنین کنترل محورهای مواصلاتی، موفق شدند 8 کیلو انواع مواد مخدر را کشف و در این خصوص 15 معتاد و خرده فروش را نیز دستگیر کنند. فرمانده انتظامی شهرستان اقلید گفت: کشف 3 دستگاه موتورسیکلت مسروقه، توقیف 30 دستگاه وسایط نقلیه متخلف و مزاحم و دستگیری 10 سارق و کشف 13 فقره انواع سرقت و پلمب 2 واحد صنفی متخلف به دلیل عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و تظاهر به روزه خواری از دیگر نتایج مهم اجرای این طرح بود.
سرهنگ «صارمی» افزود: در راستای طرح مبارزه با قاچاق کالا مأموران نیز موفق به کشف 25 کارتن نوشیدنی، تعدادی دستگاه گوشت کوب برقی، جارو برقی، روغن، شامپو، پتو مسافرتی و یک‌هزار و 650 کیلو شکر قاچاق در بازرسی از 3 دستگاه خودرو سبک شدند.
این مقام انتظامی هدف از اجرای این طرح‌ها را افزایش احساس امنیت در بین شهروندان عنوان کرد و از آنان خواست با پلیس همکاری داشته باشند.   

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی