[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۲
  • دوره جدید

استاندار فارس : واحدهای تعطیل‌شده در فارس متعلق به قبل از دولت تدبیر و امید هستند، روزنامه شیراز نوین

گروه خبر- محمد شبیری: استاندار فارس خطاب به سیاستمدارانی که با سخنان خود به مردم وعده بهشت می‌دهند گفت: باید با مردم صادق بود؛ زیرا معتقدم سیاستمدارانی را که به مردم وعده بهشت می‌دهند، به جهنم می‌برند.
به گزارش خبرنگار شیرازنوین، سید محمد علی افشانی ظهر پنجشنبه در آیین افتتاح پروژه‌های بهداشتی و درمانی استان فارس با اشاره به اینکه برخی افراد سعی دارند تلاش‌های این دولت را نادیده بگیرند گفت: در ابتدای شروع به کار دولت یازدهم تعداد واحدهای صنعتی و تولیدی که در این استان تعطیل شده بودند بیش از 700 واحد بود؛ اما در سال 95 از محل تسهیلات رونق تولید، 430 واحد از آنها با دریافت 580 میلیارد تومان تسهیلات، وارد چرخه تولید شدند. استاندار فارس اعلام کرد: همه واحدهایی که گفته می‌شود در این استان تعطیل شده‌اند، متعلق به قبل از دولت تدبیر و امید است. وی افزود: در این دولت برای نخستین بار و بعد از 12 سال میزان بیکاری در فارس یک واحد از کشور کمتر شد و تعداد روستاهای برخوردار از گاز نیز که از ابتدای تاریخ گازرسانی در این استان 604 روستا بود در این دولت با گازرسانی به 743 روستا به یک هزار و 347 روستا رسید.
استاندار فارس یا دآور شد: علاوه بر این، به 25 شهر و یک هزار 61 واحد صنعتی فارس نیز در مدت فعالیت دولت یازدهم گازرسانی شد. افشانی با اشاره به این كه دو پروژه بسیار مهم بیمارستان یك هزار و 400 تخت خوابی و 700 تخت خوابی در سال 95 كلنگ خورده است، افزود: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكی قول احداث یك بیمارستان دیگر را نیز داده‌اند كه به محض تامین زمین عملیات ساخت آن آغاز خواهد شد؛ شهر سلامت نیز در سفر رئیس جمهوری ساخت آن آغاز شد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی