[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۹۰
  • دوره جدید

روش سریع رفع خروپف در ۳ دقیقه، روزنامه شیراز نوین

برای رفع خروپف و بی‌خوابی شبانه بهترین کار تنفس صحیح است، تنفسی که به صورت مرحله به مرحله بایستی تمرین شود.
به گزارش نمناک، روش فوری رفع خروپف، این تکنیک شامل 3 دقیقه نفس می‌باشد که باعث پایان دادن به بی خوابی‌های شبانه تان و خروپف می‌شود. برای یادگیری نحوه صحیح نفس کشیدن در این بخش از نمناک همراه ما باشید.
این یکی از ساده‌ترین و طبیعی‌ترین روش و تکنیک برای بهینه‌سازی سلامت شما می‌باشد. این روش یکی از انواع نفس کشیدن می‌باشد که از خروپف و بی‌خوابی‌های شبانه جلوگیری می‌کند. این تکنیک یک روش بسیار قدرتمند برای مشکلات مربوط به تنفس شناخته شده است.
اگر شما روش درست نفس کشیدن را یاد بگیرید، در واقع به اکسیداسیون بهتر بافت‌ها و اندام‌هایتان، از جمله مهمترین بخش بدن، مغز کمک کرده‌اید.
همان‌گونه که می‌دانید راه‌های زیاد و مفیدی برای بهبودی سلامت بدن وجود دارند. این تکنیک برای مراقبت از شرایطی همچون اختلالاتی در خواب (بی‌خوابی) و اضطراب بیش از حد می‌باشد.
در این روش نباید قادر به شنیدن صدای نفس کشیدن باشید، همان‌گونه که در خواب نمی‌توانید صدای نفس کشیدنتان را احساس و گوش کنید. جابه‌جایی کمی ‌باید در قفسه و شکم هنگام نفس کشیدن باشد. دهان باید بسته باشد.
روش‌هایی برای عملکرد بهتر و رفع خروپف در کوتاه‌ترین مدت
1. از طریق بینی نفس بکشید و بازدم را هم از طریق بینی انجام دهید.
2. با استفاده از دستتان راه‌های بینی را ببندید تا هیچ هوایی به ریه‌ها وارد نشود.
3. تعداد ثانیه‌ها را بشمارید.
4. در طی مرحله 3 ممکن است شما اولین حرکات غیر ارادی در عضلات تنفسی خود را احساس کنید. در این زمان، شکم شما حرکت تندی خواهد داشت و اطراف گردن منقبض می‌شود.
5. در آخر، استنشاق شما آرام خواهد گرفت.
6. بعد از مراحل بالا فقط از طریق بینی دم و بازدم کنید. این تکنیک بسیار کارآمد و مفید می‌باشد و از خروپف و بی‌خوابی جلوگیری می‌کند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی