[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۸
  • دوره جدید

پشت پرده انتخابات فدراسیون را افشا می‌کنم، روزنامه شیراز نوین

سرمربی سابق تیم ملی فوتسال با بیان اینکه سراجی سرپرست کمیته فوتسال او را تهدید به سکوت کرده است، گفت: اگر عزیزی خادم سراجی را تغییر ندهد پشت پرده انتخابات فدراسیون فوتبال را افشا می‌کنم. حسین شمس با اشاره به انتخاب مهرداد سراجی به عنوان سرپرست جدید کمیته فوتسال به نکته‌های زیر اشاره کرد:
*عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال درباره فوتسال کاملاً اشتباه کرد. اگر قرار به انتخاب سرپرست کمیته فوتسال از اعضای هیئت رئیسه بود، میرشاد ماجدی می‌توانست بهترین انتخاب باشد. انتخاب سراجی بسیار بد بود و او اصلاً شایسته ریاست در کمیته فوتسال نیست. به نظرم در آستانه جام جهانی فوتسال، تیم ملی کشورمان بزرگ‌ترین ضربه را با انتخاب سراجی خورد.
* به جای اینکه افرادی مثل سراجی از پیشکسوتان اجازه بگیرند یا احترامشان را نگه دارند، به در و دیوار می‌زنند و تهدید می‌کنند. همین‌جا با صراحت می‌گویم سراجی در دو سه مورد مرا تهدید به سکوت کرده است. اگر قرار بود کُرنش کنم، با رئیس سراجی یعنی علی سعیدلو زمانی که در سازمان تربیت بدنی بود کرنش می‌کردم. آن موقع به خاطر پاداش ملی پوشان جلوی سعیدلو هم ایستادم؛ سراجی که تلفنچی و رئیس دفتر سعیدلو بوده است.
* انتخاب سراجی اشتباه بوده و ما هم به هیچ عنوان کوتاه نمی‌آییم. این انتخاب ِ عزیزی خادم اشتباه بوده است. او باید در انتخاب خود در فوتسال تجدیدنظر و هرچه سریع‌تر سراجی را برکنار کند. جامعه فوتسال سراجی را قبول ندارد. از جامعه فوتسال می‌خواهم جلوی سراجی بایستد و با او همکاری نکند.
* البته این را می‌دانم که دو نفر از فوتسالی‌ها با سراجی ملاقات داشته‌اند و تقاضای پُست کرده‌اند. این‌ها عادت دارند هر رئیسی که به فوتسال می‌آید، این کار را می‌کنند. سراجی از این افراد خواسته به نفع او مصاحبه کنند ولی جامعه فوتسال چنین رئیسی را نمی‌پذیرد. حالا در آینده می‌بینیم چه کسی سرمربی تیم ملی می‌شود و چه کسی در کمیته فنی پست می‌گیرد.
* سراجی یک روز بازدیدی از خانه فوتسال داشت؛ خانه‌ای که یک نفر دیگر آن را ساخته است ولی دو هزار عکس با این ساختمان گرفت. او به دنبال تبلیغات است ولی سابقه‌اش مشخص است. نگاهی به جدول لیگ برتر فوتبال و جایگاه سایپا همه چیز را نشان می‌دهد. علاوه بر این، سراجی یک فرد عزیز به نام ابراهیم صادقی که هیچ مدیرعاملی در سایپا به او نازک‌تر از گل نگفته بود را اخراج کرد. این نشان می‌دهد سراجی احترام به بزرگ‌تر را بلد نیست.
* به هر حال سراجی خودش فوتسالی نیست و باید منتظر هر انتخاب عجیب و غریبی بود. سراجی اشتباهی به فوتسال آمده است و مقصر اصلی هم عزیزی خادم است. سراجی در انتخابات فدراسیون فوتبال چهار، پنج رأی داشته است که این آرا هم داستان دارد. کاری که عزیزی خادم می‌کند، به معنای واقعی تقسیم غنائم است. پس شایسته‌سالاری که از آن دم زده می‌شد، چه شد؟
* اگر عزیزی خادم سراجی را تغییر داد که هیچ؛ در غیر این صورت مجبور می‌شوم پشت پرده انتخابات فدراسیون فوتبال و اینکه چه اتفاقاتی برای به دست آوردن رأی صورت گرفته است را افشا کنم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی