[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۹۵
  • دوره جدید

باید به این روند رو به رشد ادامه دهیم، روزنامه شیراز نوین

  میثم محجوبی - شیرازنوین
قهرمانی در لیگ برتر آقایان کشور، نایب قهرمانی در لیگ بانوان کشور، نایب قهرمانی مسابقات قهرمانی جوانان کشور، میزبانی لیگ برتر هندبال آقایان کشور، میزبانی دو دوره لیگ برتر هندبال بانوان کشور، برگزاری کلاس درجه یک مربیگری، میزبانی مسابقات لیگ دسته یک کشور و برگزاری اردوی تیم ملی جوانان در کازرون، فاکتورهایی بودند که هندبال فارس در سال 99 را به یکی از موفق‌ترین ورزش‌های تیمی تاریخ این استان تبدیل کردند.
طبق رتبه‌بندی فدراسیون هندبال جمهوری اسلامی ایران، استان فارس با فاصله اندکی نسبت به اصفهان در جایگاه دوم کشور قرار گرفت. موفقیت‌های چشمگیر تیم‌های هندبال استان فارس در سال 99 باعث شد تا هیئت هندبال این استان توسط فدراسیون هندبال، رتبه دوم کشور را به خود اختصاص دهد. استان‌های اصفهان، فارس و یزد به ترتیب با امتیازهای 524، 519 و 408 در رده‌های اول تا سوم ارزیابی عملکرد هیئت‌های استانی فدراسیون هندبال قرار گرفتند.
 فدراسیون هندبال پیرو سنوات گذشته در آغاز سال پس از ارزیابی عملکرد هیئت‌های استانی نسبت به تهیه گزارش و ارائه آن به وزارت ورزش و جوانان اقدام کرد. کمیته امور استان‌های این فدراسیون با همکاری دبیرکل فدراسیون پس از بررسی عملکرد هیئت‌های استانی براساس گزارش  عملکرد هر هیئت استانی که به صورت مکتوب و مستند توسط هر هیئت به فدراسیون ارائه می‌شود، امتیازات مربوط به هر استان را محاسبه می‌کند که با توجه به اینکه در سال گذشته به علت شیوع ویروس کرونا برخی از فعالیت‌های فدراسیون و هیئت‌های استانی انجام نشد، امتیازات مربوط به فعالیت‌های انجام نشده حذف و ارزشیابی هیئت‌های استانی انجام شد و طی نامه‌ای به وزارت ورزش و جوانان ارسال شد.
رئیس هیئت هندبال استان فارس در این رابطه به شیراز نوین گفت : فارس همیشه به عنوان یکی از قطب‌های مهم و اصلی هندبال در کشور شناخته شده و رمز این موفقیت را همدلی و اتحاد بین جامعه بزرگ و فهیم هندبال در این استان می‌دانم.
غلامشاهی در ادامه افزود: در سال 99 با وجود شرایط وخیم کرونایی، هیئت هندبال استان فارس توانست با کمک خردجمعی و همت همه بزرگان هندبال استان، با یک برنامه‌ریزی جامع و مدون، روند رو به پیشرفت خود را ادامه دهد و سهم بسیار پررنگی را در موفقیت هندبال کشور ایفا کند.
وی گفت: بدون اغراق می‌گویم موفقیت‌های چند سال اخیر هیئت هندبال استان فارس، مدیون همه بزرگان علی‌الخصوص چشم‌انداز مدیریتی و برنامه‌های جامع آقای پاکدل در زمان تصدی ریاست هیئت هندبال استان فارس است. بنده و دیگر همکارانم با ادامه دادن راه و برنامه‌های ایشان، روند رو به پیشرفت هیئت هندبال استان فارس را با تمام قدرت ادامه داده‌ایم و قطعاً سال پیش رو را با تلاش بیشتر و برنامه‌هایی جامع‌تر آغاز خواهیم کرد.
رئیس هیئت هندبال فارس در پایان به تشکر از عوامل مختلفی که در موفقیت‌ها نقش داشته‌اند پرداخت و گفت: از مجموعه پرتلاش اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، کادر مجرب و شایسته هیئت هندبال استان فارس، رؤسای کاربلد و پرتلاش هیئت‌های شهرستان‌ها، نوابین رؤسا، مسئولان دلسوز کمیته‌ها، مربیان و داوران ارزشمند استان، پیشکسوتان و موسپیدان محبوب هندبال، بازیکنان غیور و غیرتمند استان که سرمایه‌های اصلی هندبال محسوب می‌شوند، تشکر و قدردانی نموده و برای این عزیزان از خداوند متعال آرزوی سربلندی و موفقیت روز افزون دارم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی