[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۹۵
  • دوره جدید

زمان برگزاری آزمون‌های پایان ترم ، روزنامه شیراز نوین

رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس گفت: آزمون‌های پایان نیمسال دانشجویان مراکز و واحدهای استان فارس از اول خرداد و به صورت آنلاین برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور فارس، دکتر محمدحسن صیف در نشست رؤسای مراکز و واحدهای استان فارس که به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، با اشاره به تجربه موفق استان فارس در امر برگزاری آزمون‌های الکترونیک و کسب رتبه برتر در برگزاری کلاس‌ها و آزمون‌های الکترونیکی در سطح کشور، اظهار داشت: در نیمسال جاری نیز به یاری خداوند با برگزاری 230هزار نفرآزمون، رکورد جدیدی در برگزاری آزمون‌های آنلاین به دست خواهیم آورد.
آزمون‌های نیمسال دوم از ابتدای خردادماه 1400 آغاز خواهد شد و تا 26 خردادماه ادامه خواهد یافت.
به گفته رئیس دانشگاه پیام نور فارس، همه آزمون‌های تخصصی و عمومی دانشجویان استان فارس، به صورت الکترونیکی و در سامانه VC برگزار می‌شود.
دکتر صیف با تأکید بر بسیج تمامی همکاران دانشگاه در امر برگزاری مطلوب آزمون‌ها، خواستار پاسخ‌گویی و پشتیبانی آنلاین به دانشجویان در زمان برگزاری آزمون‌ها شد. وی در بخش دیگری از این نشست، درآمدزایی و توسعه فعالیت‌های غیرشهریه ای را یکی از موارد مهم عنوان کرد و اظهار داشت: با تلاش‌های صورت گرفته و تلاش همکاران در سطح استان، در بخش درآمدهای غیرشهریه ای، در رتبه اول کشور قرار گرفته ایم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی