[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۹۲
  • دوره جدید

مدعیان حقوق بشر سکوت اختیار کرده‌اند، روزنامه شیراز نوین

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با محکوم کردن جنایت رژیم صهیونیستی در غزه، گفت: مدعیان حقوق بشر باز هم مثل همیشه خفه خون گرفته اند. ابراهیم عزیزی با اشاره به جنایات این روزهای رژیم صهیونیستی در فلسطین اشغالی اظهار داشت: رژیمی که سرتا پا جعلی است و یک ملت را با اشغالگری خود نزدیک به یک قرن آواره کرده است، امروز در غزه با کشتار انسان‌های بی گناه برگ دیگری از جنایت را رقم می‌زند. 
نماینده شیراز و زرقان در مجلس افزود: هفت دهه است که ملت فلسطین جلوی این رژیم غاصب ایستاده و به سران سلطه نیز ثابت کرده تا آزادی قدس شریف دست از مقاومت بر نخواهد داشت و این پیام روشنی برای استثمارگران است. او خاطرنشان کرد: نظام سلطه همچنان با حمایت‌‌های کور خود علیه ملت اصیل فلسطین اعم از مسلمان و غیرمسلمان که سال‌ها برادرانه کنار هم زندگی کرده اند، به سیاست جنگ افروزی در منطقه دامن می‌زند تا وجود جعلی این رژیم کودک کش را اثبات کند؛ غافل از اینکه با بیداری امت اسلام، روز به روز بر تعفن این جرثومه فساد افزوده می‌شود. 
عزیزی تصریح کرد: متأسفانه سکوت مدعیان حقوق بشر در مقابل حملات سبوعانه صهیونیست‌ها و قتل عام ملت بی دفاع فلسطین به ویژه زنان و کودکان، عامل دیگری بر مشارکت آنها در این جنایات جنگی می‌باشد که باید پاسخ‌گوی این سکوت خود به جامعه بین الملل باشند.
رئیس کمیته امنیت کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با محکومیت جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در غزه نیز گفت: تاریخ این جنایت‌ها را ثبت می‌کند و آبرویی برای این سفاکان غاصب باقی نمانده است. لازم به ذکر است طبق اعلام سازمان دفاع مدنی در غزه، از آغاز بمباران‌های رژیم صهیونیستی، 139 فلسطینی از جمله 39 کودک و 22 زن به شهادت رسیده‌اند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی