[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۹۰
  • دوره جدید

خدمت‌رسانی تحت‌تأثیر انتخابات شورا نباشد ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش دریافتی شیرازنوین، شهردار شیراز با اشاره به در پیش بودن انتخابات شورای اسلامی شهر در خردادماه به مدیران این مجموعه تأکید کرد: نباید کار شهرداری در بخش‌های مختلف تحت تأثیر انتخابات قرار بگیرد؛ بلکه باید پیگیری امور و گزارش دهی و پاسخ گویی به شهروندان نیز بیشتر شود.
حیدر اسکندرپور در جلسه شورای مدیران شهرداری شیراز که دیروز شنبه 25 اردیبهشت ماه برگزار شد، گفت: انتخابات شورای اسلامی شهر، نزدیک‌ترین انتخابات به شهرداری است و به همین دلیل برای مدیران حساسیت دارد اما با توجه به سابقه ام در برگزاری انتخابات می‌گویم که شهرداری شیراز به بلوغ سازمانی رسیده است و چند ماه پس از انتخابات و استقرار تیم مدیریتی جدید، سیستم افراد توانمند و کاربلد را به مجموعه معرفی می‌کند؛ نه معرفی‌ها و اقدامات پیش از آن.
وی ضمن تأکید بر اینکه بدون توجه به فضاهای انتخاباتی به کارتان توجه کنید و به دنبال حاشیه نباشید، افزود: هر فردی حق دارد فکر و دیدگاه خاصی را دنبال کند اما همان فرد به عنوان مدیر باید به دنبال انجام وظایف مجموعه باشد. شهردار شیراز ادامه داد: اگر کسی می‌خواهد در ستاد انتخاباتی کار و تبلیغات انجام دهد، می‌تواند با صداقت و شفافیت مرخصی بگیرد، به کار انتخاباتی اش بپردازد و این رفتار فرد قابل احترام است. اسکندرپور خطاب به مدیران مناطق و حوزه‌های مختلف گفت: در خردادماه تمام پروژه‌ها باید در دو شیفت کار کنند و همچنین برای نظارت بر چگونگی فعالیت و روند اجرای پروژه‌ها، بازدیدهای میدانی و شبانه خواهم داشت و تلاش می‌کنیم در ماه آتی اغلب پروژه‌ها به نتیجه برسد.
وی اضافه کرد: افزایش سرعت پروژه‌ها و کار در دو شیفت مستلزم پشتیبانی مالی است که با توجه به کاهش درآمدهای شهرداری در فروردین و اردیبهشت قدری مشکل است اما با اطمینان می‌گویم که بدهی پروژه‌های عمرانی را برای مدیران بعدی نمی‌گذارم و تلاش می‌کنم با پیمانکاران پروژه‌ها تسویه کنم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی