[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۳
  • دوره جدید

تسهیلات با هدف حفظ اشتغال ، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس گفت: پارسال ۹هزار و ۱۷۹میلیارد ریال تسهیلات با هدف رونق تولید به واحدهای صنعتی و تولیدی این استان پرداخت شد. به گزارش روابط عمومی سازمان صمت فارس، حمیدرضا ایزدی افزود: این تسهیلات در حمایت از مشاغل متعدد در حوزه‌های مختلف صنعت، معدن و تجارت پرداخت شده است.
وی ادامه داد: از این میزان ۶هزار و ۸۵۸میلیارد ریال مربوط به تسهیلات بند الف تبصره ۱۸ است که در افزایش اشتغال و رونق تولید مؤثر واقع شده است. او اظهار داشت: ۲هزار و ۳۲۱میلیارد ریال نیز مربوط به پرداخت تسهیلات رونق تولید است.
ایزدی با اشاره به تأثیرات مثبت جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در زمینه اشتغال زایی و افزایش تولید گفت: جلسات این کارگروه سبب شده که بسیاری از موانع و مسائل پیش روی اشتغال و تولید حل و فصل شود و راهکارهای علمی و عملی با هدف ارتقای توان اقتصادی ارائه و تصمیمات اجرایی اتخاذ گردد. رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس تصریح کرد: با وجود شیوع ویروس کرونا و افت برخی کسب و کارها، این سازمان با تمام توان، حمایت‌های لازم را از مشاغل متعدد خرد و کلان در حوزه‌های مختلف صنعت، معدن و تجارت داشته است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی