[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۱۹
  • دوره جدید

سازندگی تا آخرین روز شورای پنجم، روزنامه شیراز نوین

 سعیدرضا امیرآبادی- گروه خبر
رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز خواستار حضور حداکثری مردم در انتخابات‌های پیش رو شد.
نواب قائدی 26 اردیبهشت ماه در نطق پیش از دستور خود با تبریک هفته روابط عمومی خاطرنشان کرد: اهمیت این انتخابات بر هیچ کس پوشیده نیست. حضور پرشور و حداکثری در انتخابات علاوه بر مشارکت مردم در تعیین سرنوشت خود و کمک به انتخاب فردی اصلح، جلوه ای از وحدت، انسجام ملی و پایبندی به نظام و انقلاب می‌باشد و پشتوانه این اعتماد ارزشمند مردمی می‌تواند نقش تعیین کننده در آینده روابط سیاسی و بین المللی کشور و بهبود شرایط اقتصادی داشته باشد و جامعه جهانی را وادار به تغییر نگرش و رویکرد خود در قبال جمهوری اسلامی ایران نماید.
وی افزود: با توجه به تبلیغات گسترده دشمنان برای ناامیدی مردم و کم رنگ کردن حضور مردم، وظیفه همه ما می‌باشد که در جهت برگزاری هرچه با شکوه تر انتخابات قدم برداریم. علاوه بر ایجاد انگیزه و امید در دل جامعه و ترغیب مردم به شرکت در انتخابات، ایجاد زمینه حضور تمامی ظرفیت‌ها از جمله افراد توانمند و نخبگان طیف‌های مختلف در چهارچوب قانون و مقررات و به دور از نگاه‌های خاص سیاسی و جناحی در رقابت انتخاباتی نیز تأثیر بسزایی در این امر خواهد داشت.
وی افزود: از اواخر سال گذشته و ابتدای سال جاری، با شروع ثبت نام کاندیداها برای انتخابات شوراها و پس از آن احراز صلاحیت‌ها، فضای کشور کم کم وارد حال و هوای انتخاباتی شده است. اگرچه این نکته مثبتی برای فضای عمومی جامعه و آمادگی جامعه برای حضور در صحنه می‌باشد، ولی نباید این قضیه باعث ایجاد خلل در فعالیت ادارات و ارگان‌های مختلف در انجام وظایف خود شود. تا پایان دوره پنجم شورا حدود سه ماه باقی مانده است و سیستم مدیریت شهری به خصوص شورا و شهرداری نبایستی تحت تأثیر این فضا قرار گیرد و بر اساس برنامه پیش بینی شده در برنامه پنج ساله و بودجه سالانه نسبت به اجرای پروژه‌ها و خدمات رسانی به شهروندان اقدام نماید. رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز  در بخش دیگری از سخنانش افزود: در طی دوره پنجم اقدامات خوبی در حوزه عمران و حمل و نقل شهری انجام گردید و علی رغم مشکلات زیاد شهرداری، پروژه‌های بسیاری اجرا شده است که شاهد به ثمر نشستن برخی از آنها در هفته شیراز نیز بودیم. برخی پروژه‌ها نیز از سال گذشته فرایند مطالعاتی و طراحی و سایر مقدمات آنها پیگیری شده و برای آنها در بودجه سال 1400 شهرداری اعتبار لازم پیش بینی شده است که در حال حاضر آماده شروع عملیات اجرایی می‌باشد. از شهردار می‌خواهم که در اسرع وقت نسبت به شروع این پروژه‌ها اقدام نماید.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی