[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۹۰
  • دوره جدید

سعید آذری : اولویت فوتبال ما صعود به جام جهانی است، روزنامه شیراز نوین

سعید آذری مدیرعامل فولاد خوزستان گفت: این موضوع برای من بازخوردهای منفی داشته است، اما به‌عنوان یک فوتبالی که از آن ارتزاق می‌کنم، معتقدم اولویت اول فوتبال ما صعود به جام جهانی است.
سعید آذری اعتقاد دارد برای انتقاد کردن، منتقدان باید به خیابان سئول بروند و هر چه دوست دارند در دفتر عزیزی خادم به او بگویند. چکیده حرف‌های مدیرعامل فولاد را در ادامه بخوانید:
* من به عزیزی خادم رأی ندادم، اما او منتخب مجمع است و اعضای خانواده فوتبال نباید پدر خانواده را بی‌عزت کنند. در این شرایط انتظار نداشته باشیم همسایه‌ها هم عزت ما را نگه دارند. اگر کسی انتقاد سازنده‌ای دارد و به دنبال اصلاح امور است، به دفتر عزیزی خادم برود و آن را محترمانه بگوید.
* تضعیف عزیزی خادم، تضعیف فدراسیون فوتبال و فوتبال کشور است. تمام اعضای خانواده فوتبال هم باید تحت هر شرایطی به رأی مجمع احترام بگذارند و شاید این انتخاب میل باطنی ما نبوده است، اما باید یاد بگیریم عزیزی خادم با رأی اکثریت آرا نفر اول فوتبال مملکت است. این اتفاقات باعث می‌شود تیم ملی ما در این شرایط با مخاطره روبه‌رو شود. الآن زمان این صحبت‌ها نیست و زمان همگرایی است. بچه‌ها به کمینگاه شیر می‌روند و وضعیت مهم و چالش‌برانگیزی در پیش داریم.
* انتقادات علی کریمی از رئیس فدراسیون فوتبال؟ من از کسی اسم نمی‌آورم. علی دوست من است و قهرمان ملی مملکت بوده. روشی که او در پیش گرفته، به خودش مربوط است. خودم در این زمینه معتقدم اگر با عزیزی خادم و عزیزی خادم‌ها صحبتی داریم، به دفتر او برویم و بگوییم در این بخش اشتباه می‌کنی. در این شرایط برای بچه‌هایی که چکیده فوتبال کشور هستند، باید صعود به جام جهانی را در اولویت قرار دهیم. حالا تریبون هر کسی در اختیار خودش است و پس از صعود تیم ملی به جام جهانی می‌توانیم با یکدیگر مناظره مجازی کنیم.
* نظراتم را با شهامت اعلام کرده‌ام و خیلی‌ها این شهامت را نداشتند. این موضوع برای من بازخوردهای منفی داشته است، اما به‌عنوان یک فوتبالی که از آن ارتزاق می‌کنم، معتقدم اولویت اول فوتبال ما صعود به جام جهانی است. انتقادات سر جای خودش باقی است. با این حال معتقدم عزیزی خادم نباید بار همه اتفاقاتی را که رخ می‌دهد، به تنهایی به دوش بکشد و فدراسیون فوتبال، هیئت رئیسه و اساسنامه دارد. درباره اتفاقات روزهای اخیر هم معتقدم رؤسای کمیته‌های مختلف از جمله کمیته انضباطی، در اساسنامه دارای وجاهت هستند و نمی‌دانم چرا خودشان صحبت نمی‌کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی