[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۸
  • دوره جدید

پیام استاندار فارس به مناسبت روز ارتباطات و روابط‌عمومی، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، متن پیام دکتر عنایت الله رحیمی به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
بیست و هفتم اردیبهشت، روز ارتباطات و روابط عمومی، روز ارج نهادن به تلاش آیینه داران ارتباط و شفافیت است. روابط عمومی، آیینه تمام نمای رفتار سازمانی هر مجموعه است که ایجاد تفاهم و تقویت ادراک دوطرفه بین مردم و سازمان، اصلی ترین مأموریت آن محسوب می‌شود؛ بنابراین، روابط عمومی برای جلب اعتماد و ایجاد تفاهم و رسیدن به اهداف، باید در اطلاع رسانی، همواره صداقت و شفافیت را چراغ فرا راه خود قرار دهد.
دغدغه مندان تعالی و ترقی جایگاه روابط عمومی باید در اوج انصاف، تجلیگر حقایق و در کمال صداقت، پرچم دار شفافیت باشند و با دقت تمام، تلاش کنند بین سازمان و مخاطبان، فهم متقابل و حس اعتماد پدید آورند وگرنه صِرف خبررسانی، اشتیاق و رابطه ای حسنه را موجب نخواهد شد و قرین اقبال مردمی، نخواهد بود.   
در دنیای مدرن، فهم و درک جایگاه روابط عمومی‌ها از بدیهیات و از الزامات حکمرانی خوب و موفقیت آمیز است و تحقق این امر مهم نیز منوط به هنر و توانایی روابط عمومی‌هاست. 
خوشبختانه در این سال‌ها شاهد بعضی تلاش و پیگیری‌های عالمانه و آگاهانه در این راستا هستیم و امید به بهبود، ما را به همراهی با نگاه حمایتی، مشتاق‌تر می‌سازد تا با تأیید نقاط قوت و نقد عیب و کاستی‌ها، در تقویت جایگاه رفیع روابط عمومی‌ها اهتمام ورزیم. 
اینجانب روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را به فعالان عرصه ارتباط و روابط عمومی، تبریک و تهنیت، عرض نموده، ضمن ارج نهادن به تلاش‌های بی شائبه پرچم‌داران این عرصه خطیر، امیدوارم که روابط عمومی‌ها با تعهد، مسئولیت پذیری، نگاه عالمانه و رعایت اخلاق حرفه ای، در جهت ارتقای سطح تعامل سازمان‌ها و ادارات با مردم و رسانه‌ها، قرین توفیق گردند. 
رحیمی- استاندار فارس

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی