[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۳
  • دوره جدید

اهدای ماسک و مواد ضدعفونی به اداره ورزش شیراز، روزنامه شیراز نوین

در دیدار دبیر هیئت پزشکی ورزشی فارس با رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز به کارمندان این اداره ماسک و مواد ضد عفونی اهدا شد.
به گزارش دفتر استان فارس پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، در این دیدار که دکتر محسن داوودی عضو هیئت رئیسه هیئت پزشکی ورزشی فارس نیز حضور داشت، دکتر جمشید جهانی با اشاره به رسالت هیئت پزشکی ورزشی فارس در راستای پیشگیری و مبارزه با کرونا گفت: این هیئت از هیچ تلاشی برای سلامت جامعه ورزش دریغ نخواهد کرد. وی افزود: از زمان شیوع این ویروس منحوس هیئت پزشکی ورزشی فارس با تمام توان در کنار جامعه ورزش بوده است و با شیوه‌های مختلف ورزشکاران و همچنین باشگاه داران استان را حمایت کرده است. دبیر هیئت پزشکی ورزشی فارس ادامه داد: علاوه بر اهدای مواد ضدعفونی و ماسک افسران کنترل سلامت هیئت به صورت مداوم و محسوس و نامحسوس بر رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی نیز نظارت داشته اند که تا از بین رفتن این بیماری در جامعه به صورت ویژه ادامه خواهد داشت. در این نشست همچنین گزارش کاملی از فعالیت‌های هیئت در زمان کرونا توسط دکتر جمشید جهانی ارائه شد و در خصوص دانش افزایی و ارتقای سلامت جامعه ورزش استان در دوران کرونا و پساکرونا و همچنین راهکارهای حمایت‌های بیشتر از جامعه ورزش بحث و تبادل نظر شد و مقرر گردید تا با تشکیل کارگروه‌های تخصصی در این زمینه تصمیم گیری شود.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز نیز ضمن بیان اینکه جامعه ورزش شیراز از نخستین روزهای پیدایش ویروس کرونا به صورت خودجوش فعالیت‌های خود را محدود کرد، گفت: تمامی شیوه نامه‌های بهداشتی نیز توسط ورزشکاران و باشگاه داران رعایت می‌شود و امیدواریم تا هرچه زودتر این ویروس از بین برود.
فرهنگ مهر افزود: باشگاه داران در این مدت متحمل ضررهای زیادی شدند اما برای آنان سلامت جامعه در اولویت است و باید از این قشر حمایت ویژه شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی