[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۸۶
  • دوره جدید

حضور سه داور پینگ‌پنگ فارسی در وبینار دانش‌افزایی، روزنامه شیراز نوین

داور ملی تنیس روی میز گفت: دوره بازآموزی داوری پاراتنیس روی میز با حضور کانستانتینا کروتا رئیس یونانی کمیته پاراتنیس روی میز فدراسیون جهانی به صورت وبیناری برای افزایش اطلاعات داوران کشورمان برگزار شد.
مرتضی موغلی در گفت و گو با ورزش پارس، با بیان اینکه این دوره یک روزه به مدت دو ساعت و با حضور ۳۷ داور ملی و بین المللی از سراسر کشور به صورت وبینار برگزار شد، اظهار داشت: خانم کروتا در این وبینار به مباحثی درباره قوانین داوری پاراتنیس روی میز از ورود بازیکنان، کلاس بندی بازیکنان و قوانین برگزاری مسابقات، قانون خطای پاراتنیس روی میز، ویلچر‌های مورداستفاده و تعداد چرخ‌های ویلچر پرداخت.
وی با بیان اینکه دو سال است که پاراتنیس روی میز زیرمجموعه فدراسیون شده است، افزود: استان فارس شرایط خوبی در قسمت پاراتنیس روی میز بانوان و آقایان در سطح کشور دارد. این داور تنیس روی میز بیان کرد: امیدواریم در آینده هیئت استان دوره‌های دانش افزایی برای داوران فارس برگزار کند تا داوران اطلاعات پاراتنیس روی میز را فراگیرند و مسابقات مختلفی برگزار شود. بر همین اساس، محبوبه ملک مکان، سیده راضیه دستغیب و مرتضی موغلی سه داور ملی و بین المللی از استان فارس در دوره بازآموزی داوری پاراتنیس روی میز حضور داشتند.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی