[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۹۵
  • دوره جدید

روابط‌عمومی‌ها در تحقق اهداف سند تحول قضایی نقش مؤثری دارند، روزنامه شیراز نوین

به مناسبت 27 اردیبهشت ماه، روز روابط عمومی و ارتباطات، رئیس کل دادگستری استان فارس این روز را به همه فعالان عرصه روابط عمومی به خصوص مسئولان و کارشناسان روابط عمومی دادگستری فارس، مسئولان روابط عمومی سازمان‌های وابسته به قوه قضائیه در استان و رابطان روابط عمومی تمامی حوزه‌های قضایی استان فارس تبریک گفت.
حجت الاسلام و المسلمین سیدکاظم موسوی، رئیس کل دادگستری فارس بر اهمیت توجه به عرصه اطلاع رسانی در اجرای طرح تحول قضایی تأکید کرد و بیان داشت: روابط عمومی‌ها می‌توانند نقش مفید و مؤثری در سرعت تحقق اهداف سند تحول قضایی در کشور ایفا نمایند. 
وی ضمن توصیه بر تقویت اطلاع رسانی از طریق وسایل ارتباط جمعی و اهمیت اطلاع رسانی به ویژه از طریق فضای مجازی و دیجیتال از سوی روابط عمومی دادگستری استان، سازمان‌های تابعه قوه قضائیه در فارس و رابطان روابط عمومی حوزه‌های قضایی با هاهنگی روابط عمومی دادگستری استان خواستار اطلاع رسانی به موقع، هدفمند و در چهارچوب دستورالعمل اطلاع رسانی ابلاغ شده از سوی قوه قضائیه شد. 
رئیس شورای قضایی استان فارس بر آگاهی به موقع و هوشیاری لازم کارشناسان و مسئولان روابط عمومی دادگستری استان فارس تأکید کرد و گفت: برخی درصدد هستند تا اقدامات مطلوب و شایسته صورت گرفته از سوی ریاست قوه قضائیه، آیت الله رئیسی و قوه قضائیه مقتدر، تحول گرا و عدالت خواه را مورد هجمه قرار دهند؛ بنابراین لازم است ضمن هوشیاری کامل و رصد فضای مجازی جلوی اقدامات معاندان نظام گرفته شود.
حجت الاسلام و المسلمین موسوی در پایان بر برگزاری دوره‌های آموزشی موردنیاز کارشناسان و رابطان روابط عمومی حوزه‌های قضایی استان فارس از سوی معاونت منابع انسانی دادگستری استان فارس در راستای اجرای بخشی از سند تحول قضایی تأکید کرد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی