[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۱
  • دوره جدید

فرماندار گراش: تغییر مدیران با نگاه تحول‌گرایی انجام می‌شود، روزنامه شیراز نوین

در آیینی ضمن تجلیل از خدمات و تلاش‌های۱۰ساله صادق ایزدی رئیس سابق اداره صنعت، معدن و تجارت گراش، اسماعیل بلبلی به عنوان سرپرست جدید این اداره در شهرستان معارفه شد. 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری گراش آیین تکریم و معارفه رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت گراش با حضور دکتر مجید غلام‌پور فرماندار گراش، محمود حاجی پور جانشین معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان صمت استان فارس، قاسم فرسوده معاون سیاسی، امنیتی و امور اجتماعی فرمانداری، بخشدار مرکزی، رئیس اتاق اصناف و برخی از رؤسای اتحادیه‌های صنفی و مسئولان دستگاه‌های اجرایی شهرستان برگزار شد. 
دکتر مجید غلام‌پور فرماندار گراش در آیین معارفه سرپرست جدید اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان تغییر و تحول در مدیریت را امری بدیهی و طبیعی دانست و افزود: تغییر مدیران دستگاه‌های اجرایی با هدف افزایش عملكرد و كارآیی و در راستای تحول گرایی و چرخش نخبگان و بهبود امور 
انجام می‌شود.
فرماندار گراش با ابراز گلایه از روند توسعه زیرساخت‌های اداری حوزه صنعت و معدن این شهرستان گفت: متأسفانه با گذشت ۱۲ سال از ارتقای سیاسی گراش هنوز زیرساخت‌های اداری در حوزه صنعت و معدن متناسب با چشم‌انداز توسعه شهرستان نیست و نسبت به رفع مشکلات و شناسایی ظرفیت‌های این منطقه غفلت شده است. وی بر لزوم سامان دهی و توجه بیش از پیش به صنعتگران و تولیدکنندگان شهرک صنعتی تأکید کرد و گفت: برخورد متعارف و اداری درد صنعتگران و تولیدکنندگان این شهرستان را حل نمی‌کند و باید نگاهی ویژه به این بخش داشت.
محمود حاجی پور، جانشین معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان صمت استان فارس در این جلسه مشکل کمبود نیروی انسانی را معضل مهم در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس عنوان کرد و گفت: برای رفع این مشکل پیگیری‌های زیادی انجام گرفته و نیاز است در این خصوص نمایندگان مجلس کمک کنند. 
همچنین اسماعیل بلبلی سرپرست جدید اداره صنعت، معدن و تجارت گراش در این جلسه خواستار همکاری و حمایت نهادها و ادارات شهرستان برای رفع مشکلات شد.
وی کمبود زمین برای واگذاری به سرمایه گذار در شهرک صنعتی، کمبود نیرو و ارتقای اداره سه مشکل اساسی پیش روی خود عنوان کرد. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی