[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۹۵
  • دوره جدید

همایش ملی «هویت کودکان ایران اسلامی» در فارس برگزار می‌شود، روزنامه شیراز نوین

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش فارس از برگزاری سومین همایش ملی هویت کودکان ایران اسلامی در دوره پیش‌دبستانی در تیرماه امسال به میزبانی آموزش و پرورش استان خبر داد.
به گزارش ایسنا، محمد فیاض پور به خبرنگاران گفت: سومین همایش ملی هویت کودکان ایران اسلامی، در راستای پرورش مبانی هویت ایران اسلامی در کودکان به‌ ویژه کودکان دوره پیش‌دبستانی و با هدف ترویج فرهنگ و هویت ایران اسلامی و پیوند هرچه بیشتر کودکان با انقلاب اسلامی و هویت ملی، در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۱۶ و ۱۷ تیرماه سال ۱۴۰۰ در فارس برگزار می‌شود.
او افزود: علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را در قالب مقاله، فیلم کوتاه و پویانمایی، بازی‌های کودکانه، قصه‌گویی، قصه‌خوانی و قصه‌نویسی، اجرای بازی‌های کودکانه در شرایط واقعی و قصه‌های قرآنی، ملی و بومی از تاریخ یکم لغایت ۲۵ خردادماه ۱۴۰۰ به دبیرخانه همایش، مستقر در اداره کل آموزش‌وپرورش فارس ارسال کنند.
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش فارس گفت: ماهیت، ضرورت و مؤلفه‌های هویت کودکان ایران اسلامی، عوامل مؤثر در شکل‌گیری هویت کودکان در دوره پیش‌دبستانی، آسیب‌شناسی فرایند شکل‌گیری هویت کودکان پیش‌دبستانی و تجارب جهانی در زمینه شکل‌گیری هویت در دوره کودکی از مهم‌ترین محورهای مقالات این همایش است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی