[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۳
  • دوره جدید

رئیس‌کل دادگستری فارس: نظارت بر حوزه‌های قضایی حداکثری شود ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش دریافتی شیرازنوین، رئیس کل دادگستری استان فارس در رأس هیئتی به طور سرزده از حوزه قضایی سپیدان بازدید کرد و روند رسیدگی به پرونده‌های قضایی و عملکرد قضات و کارکنان این مجموعه قضایی را از نزدیک بررسی و با امام جمعه این شهرستان نیز دیدار کرد.
حجت الاسلام و المسلمین سید کاظم موسوی با تأکید بر اینکه مسئولیت نظارت بر حُسن انجام امور در حوزه‌های قضایی استان بر عهده رؤسای دادگستری شهرستان‌ها است، خواستار نظارت حداکثری رؤسا و دادستان‌های حوزه‌های قضایی سراسر استان بر زیرمجموعه شد و تصریح کرد: با اعمال مدیریت صحیح و دقیق می‌توان ضمن برقراری نظم در ارائه خدمات، رضایت عمومی از ارائه خدمت قضایی را به بالاترین سطح افزایش داد.
وی در بازدید سرزده از حوزه قضایی سپیدان بر نظارت دقیق رؤسا و دادستان‌های حوزه‌های قضایی و قضات بر عملکرد کارکنان و رعایت ضوابط اداری تأکید و خاطرنشان ساخت: لازم است در راستای سیاست‌های کلان دستگاه قضا ضمن برنامه ریزی در اجرای سند تحول قوه قضائیه، قضات و کارکنان دغدغه اجرای دقیق دستورالعمل‌ها و بخش نامه‌های ریاست قوه قضائیه آیت الله رئیسی را داشته باشند.
نماینده عالی قوه قضائیه در استان فارس با بیان اینکه انضباط اداری و نظم حاکم بر مجموعه زمینه ارتقای کیفی خدمت رسانی در دوران تحول قضایی را فراهم می‌نماید، تصریح کرد: نظم بخشی به امور از جمله اقدامات پایه ای و موردتأکید مدیریت ارشد قضایی استان است.
حجت الاسلام و المسلمین موسوی بر مدیریت منسجم مسئولان قضایی استان، رؤسا و دادستان‌های حوزه‌های قضایی استان فارس در خصوص امنیت انتخابات ریاست جمهوری پیش رو نیز تأکید کرد و گفت: لازم است مسئولان قضایی در راستای پیشگیری از جرائم و تخلفات انتخاباتی اهتمام لازم را داشته باشند تا انتخابات پیش رو در سایه آرامش هرچه بیشتر برگزار شود.
گفتنی است در این بازدید، رئیس کل دادگستری استان فارس به همراه معاونان و مسئولان قضایی با حضور در شعب دادگستری سپیدان ضمن گفت‌وگو با قضات و کارکنان از نزدیک در جریان رسیدگی به پرونده‌های مطروحه قرار گرفت و مسائل و مشکلات موجود، امکانات فیزیکی و نظم و انضباط اداری را از نزدیک بررسی نموده و با حجت الاسلام و المسلمین موسوی انور امام جمعه شهرستان سپیدان نیز دیدار کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی