[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۵
  • دوره جدید

تمهیدات برگزاری انتخابات در شرایط کرونا دیده شود، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، سید احمد احمدی زاده در دهمین جلسه ستاد انتخابات استان با تأکید بر لزوم آمادگی برای اجرای فرایند‌های انتخاباتی گفت: تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات در شرایط کرونایی در دستور کار قرار دارد که متناسب با آن شرایط پیش بینی لازم صورت پذیرفته است که در این راستا هم سلامت رأی دهندگان عزیز و هم سلامت دست اندر کاران اجرای انتخابات مد نظر می‌باشد. وی افزود: افزودن تعداد شعب اخذ رأی و تغییر مکان برخی شعب از جمله راهکارهای مناسب برای تأمین سلامت مردم به شمار می‌رود و در حوزه اجرا همچنان که همیشه تأکید شده است، مر قانون مبنای کار ماست.
رئیس ستاد انتخابات استان تعامل منطقی با هیئت‌های نظارت و رصد فعالیت‌های انجام گرفته را از جمله مباحث مهم برای فرمانداران عنوان‌ کرد و گفت: فرمانداران از همه ظرفیت‌های پشتیبانی دستگاه‌های اجرایی برابر قانون در برگزاری مناسب انتخابات بهره گیری کنند و در این راستا سلامت و امنیت انتخابات هدف اصلی ماست. 
وی تأکید کرد: جلسات ستاد انتخابات استان من بعد با فاصله زمانی کمتر و با هدف مرور بر آمادگی‌ها تشکیل شده و در هر جلسه تعدادی از فرمانداران شهرستان‌ها دعوت می‌شوند و علاوه بر مباحث کلی به صورت خاص، آمادگی شهرستان‌ها با حضور فرمانداران مورد بررسی قرار می‌گیرد که در این جلسه فرمانداران کازرون، کوهچنار، سپیدان و بیضا حضور دارند و آخرین وضعیت شهرستان و چگونگی اقدامات انجام شده برای برگزاری انتخاباتی باشکوه مورد بررسی قرار گرفت. گفتنی است این جلسه با ارائه گزارش کمیته‌های چندگانه پایان یافت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی