[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۵
  • دوره جدید

ششمین کنگره انجمن‌های ارتوپدی شاخه‌های جنوب و مرکز کشور در شیراز برگزار شد، روزنامه شیراز نوین

 محمد شبیری- گروه خبر 
ششمین کنگره انجمن‌های ارتوپدی شاخه‌های جنوب و مرکز کشور در شیراز از ۲۹ اردیبهشت ماه به میزبانی شیراز آغاز شد و دیروز جمعه ۳۱ اردیبهشت به کار خود پایان داد.
رئیس ششمین کنگره انجمن‌های ارتوپدی شاخه‌های جنوب و مرکز کشور در شیراز دیروز جمعه ۳۱ اردیبهشت‌ماه در جمع خبرنگاران بیان کرد: این کنگره پربار ارتوپدی به همت انجمن ارتوپدی ایران شاخه فارس، گروه ارتوپدی دانشگاه علوم پزشکی و مرکز تحقیقات استخوان و مفاصل شیراز به صورت مجازی برگزار شد.
دکتر غلامحسین شاهچراغی ادامه داد: البته این کنگره با حضور نمایندگانی از شاخه‌های جنوب، مرکز و نیز تهران و مازندران، به صورت محدود و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مرکز رشد فناوری دانشگاه علوم پزشکی شیراز در جریان بود.
دبیر علمی این کنگره نیز با اشاره به حضور بیش از ۷۵ نفر از اساتید و متخصصان ارتوپدی از اقصی نقاط جهان در این کنگره، خاطرنشان کرد: متخصصان این حوزه در ششمین کنگره انجمن‌های ارتوپدی شاخه‌های جنوب و مرکز کشور در شیراز طی سه روز و در قالب هشت سمپوزیوم و هفت پانل به بحث و تبادل نظر درباره تازه‌ترین و چالش‌برانگیزترین مباحث ارتوپدی می‌پردازند.
دکتر امیدرضا مؤمن‌زاده ابراز امیدواری کرد که با کنترل هرچه سریع‌تر همه‌گیری کووید ۱۹ در سال‌های آینده شاهد برگزاری حضوری دوباره این کنگره باشیم.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی