[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۹۵
  • دوره جدید

نماینده مرودشت در مجلس: شاید انتخاباتی سه‌قطبی داشته باشیم ، روزنامه شیراز نوین

یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: با تأیید صلاحیت آقایان رئیسی، لاریجانی و پزشکیان امکان شکل گیری سه قطبی انتخاباتی در این دوره وجود داشته که می‌تواند در حضور پرشور مردم در انتخابات مؤثر باشد. جلال رشیدی کوچی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به حضور نامزدهای طیف‌های مختلف در انتخابات ریاست جمهوری و پیش بینی آرایش سیاسی نامزدها، بیان کرد: اینکه انتظار شکل گیری آرایش سیاسی خاصی را در انتخابات داشته باشیم، دور از ذهن نیست اما آنچه در وهله اول اهمیت دارد و باید به آن پرداخته شود، بحث افزایش مشارکت مردم در انتخابات است.
وی در ادامه اظهار کرد: امروز شاهد هستیم که جبهه ضدانقلاب داخلی و خارجی به دنبال عدم مشارکت مردم در انتخابات است. به همین خاطر اولویت اول ما باید افزایش مشارکت مردم در انتخابات باشد. در گام دوم می‌توان به شکل گیری آرایش سیاسی پرداخت. نماینده مردم مرودشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تشکیل آرایش سیاسی به تأیید صلاحیت افراد از سوی شورای نگهبان بستگی دارد اما از نظر بنده جریان انقلاب با محور آیت الله رئیسی وارد عرصه خواهد شد و از سوی دیگر اگر پزشکیان نیز تأیید صلاحیت شود، جریان اصلاح طلب نیز می‌تواند در این دوره آرایش سیاسی خود را با محوریت او دنبال کند.
وی در ادامه تأکید کرد: همچنین می‌توانیم با حضور لاریجانی استنباط کنیم که جریان راست سنتی که زمانی در کارگزاران تجلی پیدا کرد، در این دوره از انتخابات نیز صاحب جریان و آرایش سیاسی خاصی با محوریت لاریجانی باشد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی