[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۹۲
  • دوره جدید

گران‌شدن قیمت بنزین شایعه است، روزنامه شیراز نوین

نماینده سروستان، کوار و خرامه با بیان اینکه انتشار اخبار و صحبت‌هایی مبنی بر گران شدن قیمت بنزین شایعه‌ای بیش نیست، گفت: به‌رغم زمزمه‌هایی مبنی بر گران شدن قیمت بنزین، نمایندگان بارها تأکید کردند که هیچ فردی حق افزایش قیمت بنزین را ندارد.
عبدالعلی رحیمی در گفت و گو با ایلنا با اشاره به اینکه کمیسیون انرژی 100 درصد با افزایش قیمت بنزین مخالف است، افزود: موضوع افزایش قیمت بنزین و بی اطلاعی نمایندگان موضوعی متفاوت بود.
نماینده سروستان، کوار و خرامه با اشاره به اینکه اطلاعی از واریز یارانه حاصل از افزایش نرخ بنزین در اختیار ندارم، ادامه داد: با توجه به شرایط اقتصادی و وضعیت نرخ بنزین به خوبی متوجه می‌شوید که بسیاری از مردم در تنگنا قرار دارند. نماینده مردم استان فارس با بیان اینکه در حال حاضر قیمت بنزین هیچ تناسبی با وضعیت اقتصادی مردم ندارد، تصریح کرد: اما باید پذیرفت که مسئولان باید با در نظر گرفتن تمام شرایط و مشکلات مردم اقدام به افزایش نرخ بنزین کنند. عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس در ادامه با بیان اینکه نمایندگان جهت تجمیع بعضی از پتروشیمی‌های تعطیل جلساتی را برگزار کرده اند، افزود: اما موکلان مردم فارس در مجلس در رابطه با تعطیلی و تجمیع پتروشیمی‌های تعطیل و راکد در استان هنوز به نتیجه قطعی در این رابطه نرسیدند.
رحیمی با بیان اینکه بعضی از نمایندگان استان با تجمیع پتروشیمی‌ها موافق اند، ادامه داد: اما بعضی از نمایندگان با این موضوع مخالف اند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی