[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۸
  • دوره جدید

معاون درمان وزارت بهداشت: زیرساخت‌های خدمات سلامت تقویت شود ، روزنامه شیراز نوین

معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در بازدید از پروژه بیمارستان جدید داراب که با همراهی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز انجام شد، با اشاره به مراجعه مردم شهرهای اطراف به داراب برای دریافت خدمات سلامت، توسعه زیرساخت‌های خدمات سلامت در این شهرستان را دارای اهمیت خواند.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، دکتر «قاسم جان بابائی» معاون درمان وزارت بهداشت در ادامه سفر دیروز خود به استان فارس، به همراه دکتر «مهرزاد لطفی» رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در شهرستان داراب حضور یافته و از پروژه بیمارستان جدید داراب، دیدن کرد. او در حاشیه این بازدیدها با اشاره به پروژه ساخت بیمارستان جدید داراب، از پیگیری برای تأمین بودجه ساخت این بیمارستان خبر داد و با بیان اینکه روند پیشرفت فیزیکی این پروژه با همکاری وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی شیراز از سرعت مطلوبی برخوردار است، گفت: با توجه به جمعیت بالای ۲۰۰هزار نفر و همچنین مراجعه مردم از شهرهای اطراف برای دریافت خدمات سلامت در داراب، ضرورت دارد بیمارستان دوم این شهر که هم‌اکنون در مرحله سازه قرار دارد، به بهره برداری برسد. معاون درمان وزارت بهداشت همچنین از بازسازی بخش‌هایی از بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) این شهرستان با هدف بهبود کیفی و کمی خدمات یاد کرد و افزود: این مرکز حجم مراجعان بالایی دارد و منابع به زودی برای تجهیز و بهسازی بیشتر در اختیار دانشگاه قرار می‌گیرد. دکتر جان بابائی در ادامه با اشاره به پروژه ساخت مرکز درمان بستر فورگ نیز ضمن اشاره به تلاش‌های دانشگاه علوم پزشکی شیراز برای پیشبرد این پروژه، از بهره برداری این پروژه در آینده نزدیک خبر داد. این مقام مسئول در وزارت بهداشت در ابتدای سفر به داراب، ابتدا از پروژه ساخت بیمارستان جدید این شهرستان بازدید کرد.
این پروژه که تاکنون ۲۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، با دارا بودن ۱۶۰ تخت بیمارستانی و در زمینی به مساحت ۱۰۰هزار مترمربع و زیربنای ۱۲هزار و پانصد مترمربع در حال ساخت است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی