[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۸۶
  • دوره جدید

بازیکنان غیرتشان را اثبات کردند، حالا نوبت مسئولان است، روزنامه شیراز نوین

  میثم محجوبی - شیرازنوین
عبدالرسول فلاح، پایه ثابت دیدارهای فجرشهید سپاسی است که همواره از جایگاه ویژه با شور و هیجان خاصی بازی‌های تیمش را دنبال می‌کند. او روز پنجشنبه هفته گذشته در دیدار مقابل استقلال ملاثانی، زمانی که تیمش ده نفره شده بود و نیمکت حریف به طور مداوم در پی ایجاد جار و جنجال بود، به یکباره از روی سکوها پایین آمد و به کنار زمین رفت. او صحبت‌هایی با مسئولان زمین و کادر فنی دو تیم انجام داد تا جو آرام شود: «گاهی فقط پول داشتن جوابگو نیست. گاهی باید با حرف زدن، اوضاع را مدیریت کرد»
پس از آرام شدن جو مسابقه، فجر توانست به گل برسد و در نهایت به سه امتیاز بسیار ارزشمند. در پایان بازی با او گفت‌وگویی انجام دادیم که در ادامه می خوانید:
فلاح در ابتدای صحبت‌هایش به تمجید از روزنامه شیراز نوین پرداخت و گفت: از شما و همکارانتان تشکر می‌کنم که آدم های باصداقتی هستید. این را همیشه می‌خواستم بگویم و می‌دانم روزهایی که می‌بازیم هم انتقادات شما از روی صداقت است. می‌دانید که من آدم رُکی هستم و همیشه حرف دلم را می‌زنم.
وی سپس خواستار حمایت بیشتر مسئولان شد و گفت : امیدوارم مسئولان محترم و همه مردم، آن‌هایی که می‌توانند به این تیم کمک کنند، پیش‌قدم شوند. این جوان‌ها امروز نشان دادند که کارهای بزرگی می‌توانند انجام دهند. حتی وقتی ده نفره می‌شوند، برای شهرشان کم نمی‌گذارند. پس ما انتظار داریم که مسئولان هم برای این شهر کم نگذارند. انتظار داریم مسئولان بیایند و بیشتر کمک کنند.
عبدالرسول فلاح افزود: نمی‌گوییم هیچ کمکی به تیم ما نشده، اما کمک‌ها در خور شأن تیم فجرشهیدسپاسی نبوده. ما خواستار کمک‌هایی هستیم که کمک کند به صعود این تیم. البته در فوتبال نمی‌توان قول داد اما با توجه به وضعیت موجود، می‌توان امید داشت که بتوانیم کاری کنیم که در این وضعیت موجود، دل مردم این شهر شاد شود.
مدیرعامل سابق تیم برق شیراز خواستار همدلی تمام عناصر شد و گفت: در این موقعیتی که همه احتیاج به نشاط و شادابی دارند، فوتبال یکی از راه‌های برطرف کردن این نیاز است. مسئولان ما هم حتماً به این موضوع واقفند و مردم را شاد می‌خواهند. پس باید تلاش کنیم، دست به دست هم دهیم و وحدت داشته باشیم. فوتبالی‌ها، اهالی رسانه و همه مردم و مسئولان، باید کدورت‌ها را کنار گذاشته و با وفاق کامل، به جاهای خوبی برسیم.
مدیرعامل تیم فجرشهیدسپاسی شیراز، در خصوص بازی اخیر این تیم با استقلال ملاثانی گفت: بازی بسیار سختی بود. تیم‌هایی مثل استقلال ملاثانی با چیزی بیشتر از وجود و توانشان بازی می‌کنند و رویارویی با آن‌ها کار دشواریست، ضمن اینکه به طور کلی بازی‌های لیگ یک بسیار نزدیک به هم و غیرقابل پیش‌بینی است. نمی‌توان گفت کدام تیم برتر است. تیم ملاثانی هم با توجه به بضاعتش نتایج خوبی گرفته ولی لطف خداوند شامل حال ما شد و با تلاش بچه‌ها، درایت سرمربی و کادر فنی و البته با توسل به آقا امام حسین(ع) و حضرت رقیه(س)، نتیجه‌ای که می‌خواستیم را گرفتیم. فکر می‌کنم خیلی‌ها یادشان رفته که این تیم، وقف حضرت رقیه(س) است.
فلاح ادامه داد: ما اختلاف زیادی با منطقه صعود نداریم، اما می‌دانیم کارمان سخت است. باید به روند رو به رشدمان ادامه بدهیم. این بازی تمام شد و باید روی بازی در انزلی تمرکز کنیم. آقای کلانتری و کادر فنی، سخت مشغول کار هستند و نیاز به حمایت دارند. ما نباید با یک شکست ناامید شویم و نه با یک پیروزی مغرور! باید کمک کنیم تا فوتبال فارس را به روزهای اوجش برگردانیم. انتقاد کردن دردی را دوا نمی‌کند.
مدیرعامل تیم فجرشهیدسپاسی شیراز در پایان صحبت‌هایش گفت: مطمئناً وقتی پیروز می‌شویم، انگیزه‌ها بیشتر می‌شود و مسئولان هم بیشتر توجه می‌کنند. من خوشحالم که در این دو هفته اخیر، هواداران فجر خوشحال شده‌اند و دوست دارم این روند ادامه پیدا کند. در اینجا باید از فرمانده عزیزم سردار بوعلی تشکر کنم که تلاشش برای حضور پرقدرت این تیم، ستودنی است. ایشان با اینکه تنهاست اما هر چه در توان دارد برای موفقیت فجر می‌گذارد و من افتخار می‌کنم شاگرد چنین مردی هستم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی