[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۹۲
  • دوره جدید

رئیس هیئت تنیس فارس : فضای برگزاری رقابت‌ها در شأن شهر شیراز نبود، روزنامه شیراز نوین

  میثم محجوبی - شیرازنوین
در مراسم اختتامیه رقابت‌های بین‌المللی تنیس جهانی سطح 4 جوانان که در مجموعه ورزشی هوابرد شیراز برگزار شد، رئیس هیئت تنیس استان فارس به ضعف‌های محل برگزاری رقابت‌ها اعتراف کرد.
کاظم چابک در صحبت‌های خود ضمن تشکر از تمام کسانی که جهت برگزاری هر چه بهتر این رقابت‌ها تلاش کردند، گفت: من باید عذرخواهی کنم، اما نمی‌دانم از طرف چه کسی. متأسفانه بضاعت ما در زمینه تنیس همین است و فضایی که مسابقات در آن برگزار شد، در خور شأن چنین مسابقاتی و شهر شیراز نبود.
چابک افزود: امیدواریم با کمک مسئولان رده بالایی که در همین مراسم حضور دارند، بتوانیم زیرساخت‌های مناسبی برای تنیس استان فراهم کنیم.
به گزارش شیراز نوین، منظور چابک از مسئولان رده بالا، ژاله فرامرزیان معاون توسعه منابع وزارت ورزش، جعفر قادری یکی از نمایندگان شیراز در مجلس شورای اسلامی و عباس حاجی زاده مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان فارس و داوود عزیزی رئیس فدراسیون تنیس کشور بود. کسانی که می‌توانند به توسعه تنیس استان در بخش سخت افزاری کمک کنند.
رئیس هیئت تنیس استان فارس همچنین به جایگاه پایین تنیس کشور در سطح جهان اشاره کرد و گفت: پتانسیل بالقوه ما در سطح کشور، قطعاً خیلی بالاتر از آن چیزیست که امروز شاهدش هستیم و باید خیلی کار کنیم تا آن‌ها را به صورت بالفعل در بیاوریم.
چابک همچنین از فدراسیون تنیس تشکر کرد و گفت: فدراسیون تنیس به همراه برادران برقعی، رایزنی‌های زیادی انجام دادند تا برای نخستین بار بتوانیم مسابقات سطح چهار جهانی در رده سنی جوانان را در ایران برگزار کنیم و باعث افتخار ماست که شیراز توانست برای نخستین بار میزبان چنین رقابت‌هایی باشد.
رقابت‌های بین‌المللی تنیس جهانی سطح 4 جوانان از روز شنبه 25 اردیبهشت‌ماه آغاز شد و روز شنبه یکم خردادماه با شناخت نفرات برتر به پایان رسید.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی